اشعه ایکس از چشمان این دختر می بارد + عکس

 کشف اشعه نامرئی ایکس از سوی فیزیکدانی آلمانی، دنیای علم پزشکی را متحول ساخت. بعد از کشف این اشعه پزشکان برای تشخیص و درمان بهتر بیماری‌ها از اعضای داخلی بدن انسان همچون استخوان‌ها و... عکسبرداری می‌کردند و از درون بدن انسان تصاویری به دست می‌آوردند که با چشم انسان قابل رویت نبود.

به گزارش رکنا ، موارد نادر و تعجب انگیز در دنیا بسیار زیاد است، اما قابلیت دید یک دختر روسی پزشکان را به حیرت واداشت چرا که او می‌تواند با اشعه‌ای که در چشم هایش وجود دارد، بدون هیچ وسیله‌ای و به راحتی اعضای داخلی بدن انسان‌ها را ببیند و گاهی اوقات بهتر از خود پزشکان به تشخیص مشکل بیماران بپردازد.

اشعه ایکس از چشمان این دختر می بارد

ناتاشا دمینکا در روسیه متولد شد. او در سال ۱۹۸۷، یعنی زمانی که ۱۰ سال سن داشت، متوجه شد که بینایی عجیبی دارد. او می‌توانست داخل بدن انسان‌ها را ببیند. ناتاشا کاملا اتفاقی متوجه این قضیه شده بود و در این باره این گونه تعریف می‌کند:

" یک روز با مادرم در خانه نشسته بودیم که ناگهان متوجه نوع خاصی از بینایی در خودم شدم. احساس کردم که می‌توانم داخل بدن مادرم را ببینم. سپس این موضوع را با او در میان گذاشتم که من می‌توانم اعضای داخلی بدنت را ببینم. اکنون این بینایی را در همه حال دارم و اسم آن را بینایی پزشکی گذاشته ام و در عرض چند ثانیه می‌توانم تصویری رنگارنگ از داخل بدن شخص را ببینم و آن را آنالیز کنم. "بعد از آن داستان ناتاشا در بین دیگران هم پر شد و افراد بیشتری روز به روز او را شناختند.

دختری که توانست داخل معده بیماران را ببیند

پزشکان بعد از این که داستان ناتاشا را شنیدند، تصمیم گرفتند که او را آزمایش کنند. ناتاشا را به بیمارستان کودکان محل بردند و از او خواستند که بدن کودکان و بیماری هایشان را تشخیص دهد. او در چنین حالتی توانست داخل بدن بچه‌ها و معده آن‌ها را مشاهده کند. حتی تشخیص غلط بعضی از پزشکان که به دلیل عکس‌های اشتباه بود را هم اصلاح می‌کرد و توانسته بود شخص مبتلا به سرطان را با همین بینایی مورد بررسی قرار دهد و بعد از بررسی‌ها متوجه شد که این خانم سرطان ندارد، بلکه یک کیست کوچک داخل بدن او است. بعد از چندین آزمایش متعدد، پزشکان متوجه شدند که این خانم واقعا کیست دارد و به سرطان مبتلا نیست. پس ناتاشا درست تشخیص داده بود.

چشمان خاص دختر روس او را کارمند بیمارستان کرد

هم اکنون ناتاشا در یک بیمارستان برای تشخیص بیماران کار می‌کند. او از سال ۲۰۰۶ مشغول به این کار شد. هدف این مرکز، تشخیص و درمان صحیح بیماری‌ها با کمک ناتاشا و همچنین متخصصان بسیار بزرگ در این زمینه است.

ناتاشا در سال ۲۰۰۴ هم برای تست بینایی اش به بریتانیا رفت و در این آزمایش توانست آسیب دیدگی‌ها و جراحت شخصی که یک سال قبل تصادف کرده بود را به راحتی داخل بدنش ببیند. حتی او را به یک برنامه تلویزیونی دعوت کردند و فردی را مقابلش نشاندند. سپس از داخل بدن این فرد متوجه شدند که قبلا چه عمل‌های جراحی انجام داده است و گفت که هم اکنون سنگ کلیه، لوزالمعده بزرگ و کبد بزرگی دارد. سپس این شخص را سریعاً برای آزمایش به محل مورد نظر فرستادند و متوجه شدند هر چیزی که ناتاشا گفته بود درست از آب در آمده است. البته یک تومور هم داخل روده او پیدا شد که خطرناک نبود.

خوشبختانه ناتاشا تا به امروز در اکثر آزمایش‌هایی که رویش انجام شده است، موفق و سربلند بیرون آمده و بینایی منحصر به فرد او بر همگان ثابت شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟