پولدارترین حیوانات خانگی را بشناسید + عکس

در گزارش زیر با چند حیوان خوش شانس که صاحب ارثیه میلیاردی شدند آشنا می‌شوید.

به گزارش رکنا ، تا حالا درباره حیوانات ثروتمند چیزی شنیدید؟ سگ معروفی که در ویلای مخصوص خودش زندگی می کند و گربه‌ای که بعد از مرگ صاحبش میلیون‌ها دلار پول به ارث می برد.

این حیوانات خانگی شانس شان این بوده که یک صاحب ثروتمند داشتند یا مرفه بی درد به معنای واقعی که نمی داند چطور باید پولش را خرج کند. شاید هم کسی را به جز حیوانش نداشته که با خرج کردن برایش حس خوبی پیدا کند. بیایید با این حیوانات خوشبخت و پولدار آشنا شویم.

سگ بارت رادنبری بیشتر از ۳ میلیون دلار به ارث برد

ماجل بارت رادنبری بیوه جین رادنبری خالق مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا قبل از مرگش در سال ۲۰۰۸ مبلغ ۳ میلیون دلار برای حیوانات خانگی اش به ارث گذاشت. او میلیون‌ها دلار هم برای خدمتکارش به ارث گذاشت که از عمارت و حیوانات خانگی اش مراقبت کند.

خوشبخت‌ترین حیواناتی که ثروت زیادی به ارث برده اند + تصاویر

گانتر ثروتمندترین سگ شپرد آلمانی

طبق گزارش بی بی سی گانتر سوم پس از درگذشت کونتس کارلوتا لیبین اشتاین در سال ۱۹۹۲ مبلغ ۶۵ میلیون دلار از صاحبش به ارث برد. وکلای مالی این سگ دارایی او را به ۳۷۵ میلیون دلار رسانده و این دارایی پس از او به وارثش گانتر چهارم می‌رسد. گانتر چهارم اکنون عمارت‌ها و ویلا‌های زیادی در سرتاسر دنیا دارد و ثروتمندترین سگ دنیا شناخته شده است.

خوشبخت‌ترین حیواناتی که ثروت زیادی به ارث برده اند + تصاویر

مردی که اموالش را به نام گربه خانگی اش زد

طبق مجله گینس ثروتمندترین گربه دنیا گربه سیاهی است به نام “بلکی” که زمان مرگ صاحبش بن ری تاجر عتیقه در سال ۱۹۸۸ بیشتر از ۱۲ میلیون دلار به ارث برده است. جالب اینجاست که بن ری هیچ اموالی برای فرزندانش به جای نگذاشت و تمام دارایی اش را وقف موسسات خیریه حیوانات کرد.

خوشبخت‌ترین حیواناتی که ثروت زیادی به ارث برده اند + تصاویر

گربه‌ای که از صاحبش ۱۳ میلیون دلار به ارث برد

ماریا آسونتا بیوه یکی از بزرگ‌ترین سرمایه داران ایتالیایی قبل از مرگش در سال ۲۰۱۱ مبلغ ۱۳ میلیون دلار ارث برای گربه خانگی اش به جای گذاشت. آسونتا هیچ فرزندی نداشت و گربه و ارثش را به پرستار وفادارش واگذار کرد. پرستاری که در تمام این سال‌ها ثروتمند بودن اربابش برای او هیچ اهمیتی نداشته است.

خوشبخت‌ترین حیواناتی که ثروت زیادی به ارث برده اند + تصاویر

سرمایه دار بزرگی که با به جای گذاشتن ۳ میلیون دلار ارث برای سگ هایش فرزندانش را شاکی کرد

طبق گزارش مجله وال استریت گیل پاسنر یکی از ثروتمندترین زنان اهل میامی مبلغ ۳ میلیون دلار برای سگ خانگی اش گنچیتا به ارث گذاشت. او در طول عمرش ماهیانه ۸ هزار دلار برای گنچیتا خرج می‌کرد. برای او هدایا می‌خرید به گردش می‌برد و… پسر گیل پاسنر از این وضعیت شکایت کرده و ادعا کرده است که خدمتکارانش او را ترغیب به چنین کاری کرده اند.

خوشبخت‌ترین حیواناتی که ثروت زیادی به ارث برده اند + تصاویر

لئونا هلمسلی ۱۲ ملیون دلار برای سگ خانگی اش به ارث گذاشت

لئونا هلمسلی یکی از ثروتمندترین زنان دنیا ۱۲ میلیون دلار برای سگ خانگی اش “دردسر” به ارث گذاشت، اما یک سال بعد یک قاضی منهتن اعلام کرد که این مبلغ برای نگهداری از یک سگ زیاد است و آن را به دو میلیون دلار کاهش داد. دردسر سال‌های آخر عمرش را در فلوریدا گذراند و در سال ۲۰۱۱ درگذشت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟