راز ثروت این اشخاص در بیت کوین نهفته است + عکس

ثروتمندترین رتبه سالانه جهان اکنون ۱۲ میلیاردر بیت کوین و ارز‌های دیجیتال را فهرست می‌کند که ما در اینجا به ۸ نفر از معروف‌ترین‌های آنان اشاره خواهیم کرد.

به گزارش رکنا ، مجله تجاری آمریکایی فوربس اخیراً اسناد ۲۰۲۱ این شرکت از ثروتمندترین میلیاردر‌های جهان را منتشر کرد. طبق لیستی که هر ساله در ماه مارس منتشر می‌شود، اکنون ۱۲ میلیاردر وجود دارد که مستقیماً در صنعت ارز‌های دیجیتال فعالیت می‌کنند.

مجله تجاری آمریکایی فوربس اخیراً اسناد ۲۰۲۱ این شرکت از ثروتمندترین میلیاردر‌های جهان را منتشر کرد. طبق لیستی که هر ساله در ماه مارس منتشر می‌شود، اکنون ۱۲ میلیاردر وجود دارد که مستقیماً در صنعت ارز‌های رمزپایه فعالیت می‌کنند و لیست میلیاردر‌های رمزنگاری ۳ برابر بیشتر از سال گذشته است.

از مارس ۱۹۸۷، فوربس لیستی از ثروتمندترین میلیاردر‌های جهان را منتشر می‌کند که در لیستی برای مشاهده عموم جمع آوری شده است. در آن زمان تاجر ژاپنی یوشیاکی تسوتسومی ثروتمندترین فرد در سال ۱۹۸۷ با دارایی تقریبی حدود ۲۰ میلیارد دلار بود. در سال ۲۰۲۱، جف بزوس مالک آمازون با حدود ۱۷۷ میلیارد دلار ثروتمندترین مرد جهان است. بزوس اولین انسان روی زمین بود که به عنوان یک میلیاردر در فهرست فوربس قرار گرفت.

ثروتمندترین رتبه سالانه جهان اکنون ۱۲ میلیاردر بیت کوین و ارزهای دیجیتال را فهرست می‌کند که ما در اینجا به ۸ نفر از معروف‌ترین‌های آنان اشاره خواهیم کرد.

۱- سام بنکمن فرید مدیر عامل FTX Exchange، سام بانکمن-فرید با ۸.۷ میلیارد دلار

سام بنکمن فرید

۲- برایان آرمسترانگ مدیر عامل Coinbase با حدود ۶.۵ میلیارد دلار

برایان آرمسترانگ

۳- دوقلو‌های وینکلووس بنیانگذاران صرافی Gemini با دارایی خالص جمعی در حدود ۶ میلیارد دلار

دوقلو‌های وینکلووس

۴- کریس لارسن بنیانگذار شرکت Ripple Labs با دارایی ۳.۵ میلیارد دلار

کریس لارسن

۵- مایکل سایلور مدیرعامل Microstrategy با داشتن ۲.۳ میلیارد دلار

مایکل سایلور

۶- جد مک کالیب یکی دیگر از بنیانگذاران Ripple نیز در لیست میلیاردر‌های فوربس ۲۰۲۱ ذکر شده است، زیرا دارایی Jed McCaleb حدود ۲ میلیارد دلار برآورد شده است.

جد مک کالیب

۷- فرد ارشام بنیانگذار Coinbase فرد ارشام حدود ۱.۹ میلیارد دلار سرمایه دارد.

فرد ارشام

۸- چانگ پنگ ژائو (CZ) بنیانگذار بایننس نیز مانند فرد ارشام حدود ۱.۹ دلار سرمایه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

چانگ پنگ ژائو

آیا این خبر مفید بود؟