صحنه جالبی که روی یک درخت دیده شد+ عکس

به گزارش رکنا،به تازگی تعدادی از ماموران نجات حیوانات در لهستان پس از اعزام به یک ماموریت با صحنه‌ای عجیب مواجه شدند. زنی که با مرکز نجات حیوانات تماس گرفته بود گفته بود که یک جانور که ظاهرا خطرناک به نظر می‌رسد در مقابل منزلش حضور دارد. این زن گفته بود که این جانور به مدت سه روز پیاپی روی شاخه‌های درخت نشسته است.

بنا به گزارش ایندپندنت این زن در گزارش خود به ماموران نجات حیوانات گفته بود که ساکنان محل به دلیل آنکه نگران هستند این حیوان وارد خانه‌های آن‌ها شود پنجره‌های خانه خود را باز نمی‌کنند. در حالی که پرسنل مرکز نجات به این زن گفته بودند شاید این جانور نوعی پرنده باشد، اما این زن ضمن رد آن گفته بود که به نظر می‌رسد یک سوسمار بزرگ مرده باشد.

مشاهده کیک پچ پچ روی درخت

ماموران نجات حیوانات با تصور اینکه عملیاتی را در پیش دارند که احتمالا محکی خوب برای سنجش میزان مهارت آن‌ها به شمار می‌رود بلافاصله با تجهیزات ویژه به محل اعزام شدند. اما هنگامی که ماموران در محل حاضر شدند با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شدند. آن‌ها تنها یک کیک کروسان را در بالای شاخه‌های درخت مشاهده کردند که احتملا توسط یکی از ساکنان محلی برای پرندگان روی درخت قرار داده شده بود.

انتشار این تصویر توسط مرکز نجات حیوانات لهستان مورد استقبال کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۷ هزار لایک دریافت کرده و نزدیک ۲ هزار بار نیز بازنشر شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟