جاده های هندوستان عشق یک مرد را به تصویر کشید

مرد عاشق پیشه هندی برای نشان دادن عشق خود به معشوقه اش دست به اقدامی عجیب زد.

به گزارش رکنا ، اقدام جالب یک مرد عاشق پیشه هندوستانی برای نشان دادن علاقه خود به معشوقه‌اش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این مرد برای نشان دادن عشق خود به نامزدش بیش از ۲ کیلومتر از جاده را با نوشتار و تصاویری عاشقانه نقاشی کرد.

نوشتن "من دوستت دارم" در جاده های هند

افراد محلی در روستای «دهارانگوتی» در منطقه کولهاپور پس از برخاستن از خواب با صحنه‌ای عجیب در جاده روبه‌رو شدند. روی کف این جاده آسفالته به طول بیش از ۲ کیلومتر جملاتی مانند «من دوستت دارم» و «دلم برایت تنگ شده» به زبان هندی و انگلیسی دیده می‌شد. بنا به گفته اهالی محلی این جملات عاشقانه توسط فردی ناشناس از «جایسینگهپور» تا «دهارانگوتی» در مسافت ۲.۵ کیلومتری جاده ترسیم شده بود.

انتشار تصاویر این جملات عاشقانه در شبکه‌های مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به تصاویری داغ شد. در تصاویر منتشر شده جملات عاشقانه این فرد ناشناس را در طول مسیر جاده به دو زبان هندی و انگلیسی نشان می‌دهد. همچنین انتشار این تصاویر با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «هیچ چیز زیباتر از عشق پاک و خالصانه نیست. عشقی که با وجود گذشت زمان، هر روز شعله ور‌تر می‌شود.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟