میمونی که دقیقا مثل آدم ها موز می خورد! + فیلم
حجم ویدیو: 5.87M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

به گزارش رکنا، در میان حیوانات، میمون‌ها جز جانورانی به شمار می‌روند که شبیه‌ترین حرکات را به آدم‌ها از خود نشان می‌دهند.

مانند یک میمون در یکی از پارک‌های آمریکا که به تازگی ویدئویی از آن خبرساز شده است. در این ویدئو این میمون در حالی که بچه اش در کنارش حضور دارد سرگرم خوردن موز دیده می‌شود، اما دقیقا به سبک یک انسان.

وسواس یک میمون برای موز خوردن

در این ویدئو این میمون پس از دریافت یک موز ابتدا پوست آن را کنده و سپس شروع به تمیز کردن آن می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود این میمون که حیوانی وسواسی به نظر می‌رسد لحظاتی را صرف تمیز کردن موز کرده و سپس به آرامی شروع به خوردن آن می‌کند. این ویدئوی جالب توسط یک کاربر در توئیتر منتشر شد. این کاربر در توضیح این ویدئو نوشت: «این میمون دوست داشتنی علاقه‌ای به خوردن تکه‌های موز ندارد. این میمون دوست دارد تا مثل آدم‌ها پوست موز را بکند و با پرستیژی خاص آن را نوش جان کند.»

انتشار این ویدئو در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۱۲.۴ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: اوه، خدای من. دقیقا مثل آدم‌ها رفتار می‌کند (موز می‌خورد).

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟