حجم ویدیو: 5.62M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

ویدئویی که در آن یک میمون با نزدیک شدن به یک زن داغدار هندوستانی در حال ابراز همدردی با این زن است و سعی می‌کند او را آرام کند، تبدیل به ویدئویی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی شده است. در این ویدئو تعدادی از زنان هندوستانی در حالی که در حال گریه و زاری هستند دیده می‌شوند.
در ادامه این میمون از بین زنان عزادار عبور کرده و با رساندن خود به یک زن که دختر متوفی بوده و در کنار مادرش حضور دارد، تلاش می‌کند او را آرام کرده و با او ابراز همدردی کند. این میمون در حالی که یک دست خود را روی شانه این زن قرار داده، دست دیگرش را روی سر این زن کشیده و تلاش می‌کند او را از گریه کردن منع و آرام کند. برگزاری مراسم شب‌زنده‌داری برای مرد ۸۰ ساله‌ای با نام "دوندراپا کامار" که از دنیا رفته بود، توجه این میمون را به خود جلب کرد و باعث حضور این حیوان در این مراسم شد.
بنا بر رسانه‌های محلی هندوستان هنگامی که این میمون جمعیت زیادی را مشاهده می‌کند که وارد یک خانه می‌شوند این حیوان نیز به آن‌ها پیوسته و به عزاداران دلداری می‌دهد. بنا بر این گزارش این اجتماعات اگر برای مراسمی غیر از مراسم تشییع جنازه باشد این میمون آنجا را ترک می‌کند، اما اگر مراسم تشییع جنازه باشد و جسد متوفی نیز در داخل خانه باشد آنجا را ترک نمی‌کند.
طبق این گزارش به نظر می‌رسد این میمون دلسوز در همه موارد تشییع جنازه این منطقه شرکت می‌کند. پسر یک مرد متوفی ۶۹ ساله با نام "هالاپا چیکامانی" که پدرش در ماه ژانویه درگذشت به رسانه‌های محلی در این مورد گفت: "این میمون در مراسم تشییع جنازه پدرم حضور پیدا کرده بود. او در کنار من نشست و آرام دستش را روی شانه من گذاشت. این میمون زمانی مراسم را ترک کرد که من گریه کردن را متوقف کردم.
گزارش‌ها حاکی است که این میمون استعداد عجیبی در شناسایی اعضای خانواده فرد متوفی دارد و پس از شناسایی آن‌ها در هنگام مراسم ترجیح می‌دهد در کنار آن‌ها حضور داشته باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟