حجم ویدیو: 6.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

عده‌ای هستند که خودرو‌های لوکس برای آن‌ها حکم یک خودروی کاملا معمولی را دارد و دوست دارند وسیله‌ای را سوار شوند که نظر همه را جلب کند و همیشه در چشم باشد به همین علت تغییراتی را در خودروی خود ایجاد می‌کنند.

یکی از بلاگر‌های روسی اینستاگرام از آن دسته افرادی است که تنها داشتن خودرو لوکس او را راضی نمی‌کند. دارینا دو سال گذشته مرسدس بنز CLS 350 و لامبورگینی Huracan را با یک میلیون کریستال سواروفسکی تزئین کرد و به تازگی نیز لامبورگینی مدل Aventador خود را با دو میلیون کریستال به قیمت ۲۷۰ میلیون پوند آراسته و در خیابان‌های لندن به نمایش گذاشته است. او می‌گوید پروژه تزئین این خودرو ۷۰۰ ساعت به طول انجامید یعنی در عرض ۲ ماه؛ بنا بر این گزارش قرار دادن ۲ میلیون کریستال روی بدنه بر سرعت خودرو اثر خواهد گذاشت و افزایش وزن و جریان هوا بر روی بدنه سرعت را پایین می‌آورد. جالب اینجاست که پلاک بلاگر "DAR IIA" ثبت شده است.

گفتنی است؛ لامبورگینی اونتادور در سال ۲۰۱۱ توسط استفان وینکلمن رئیس شرکت لامبورگینی رونمایی شد، این اتومبیل قدرتی برابر ۶۹۱ اسب بخار و حداکثر سرعتی برابر ۳۵۰ (حتی در تست‌های یک مجله انگلیسی به ۳۷۰ هم رسید) داراست. لامبورگینی Aventador LP 700-4 یک اتوموبیل اسپرت دو در، دو صندلی است که ۶ ماه بعد از پرده برداری ابتدایی در Bolognese، در تاریخ ۲۸ فوریه سال ۲۰۱۱ در نمایشگاه ژنو به صورت عمومی معرفی گردید.

جدید‌ترین مدل اونتادور، خودرو Aventador J است که سبک‌تر از نمونه قبلی بوده و موتور قوی‌تری نیز دارد. طبق سنت دیرین لامبورگینی هرکدام از خودرو‌های تولیدی این شرکت براساس نام‌ گاو‌های اسپانیایی نام‌گذاری می‌شوند. اونتادور نام یکی از شجاع‌ترین گاو‌هایی است که در اکتبر سال ۱۹۹۳ در شهر اناگزا اسپانیا با مقاومت کم‌نظیری در مقابل ماتادور‌ها موفق به دریافت نشان شجاعت شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟