کدخبر: 387344 ارسال پرینت 9096

رکنا: جمعی از ‌طلاب و اقشار مختلف مردم در اعتراض به تصویب لایحه FATF در مقابل دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی در قم تجمع کردند.

به گزارش رکنا، جمعی از خانواده‌های شهدا، جانبازان، طلاب، دانشجویان و اقشار مختلف مردم قم عصر امروز در اعتراض به لایحه FATF در مقابل دفتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در قم تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهای اعتراضی مخالفت خود را با بررسی و موافقت احتمالی مجلس شورای اسلامی با این لایحه بیان داشتند.

یکی از تجمع‌کنندگان ‌در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم‌ اظهار داشت: استکبار جهانی همواره از جبهه مقاومت اسلامی ضربه خورده و کینه و دشمنی آشکاری با مشکل مقاومت ناب اسلامی دارد و به همین دلیل نیز با قرار دادن نیروهای مردمی کشورهای اسلامی ضد سیاست‌های توسعه طلبانه آمریکا در بین گروهک‌های تروریستی درصدد به انزوا کشاندن توان و روحیه استقلال Esteghlal و آزادگی هستند.

وی افزود: از مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود در این شرایط حساس و تلاش‌های غربی- عربی- یهودی برای به انزوا کشاندن نیروهای مقاومت اسلامی در بین کشورهای منطقه لوایحی را بررسی و تصویب نکنند که سبب شود تا بخشی از توان و قدرت منطقه‌ای کشور از بین برود.

یکی دیگر از تجمع‌کنندگان نیز با اشاره به برخی ابعاد این لایحه تأکید کرد: تصویب و پیوستن ایران به این مسئله می‌تواند سبب تحمیل و گسترش بیشتر تحریم‌های ضد بشری به کشور شود، چراکه مراد از پول‌شویی در این مسائل، مقاصد سیاسی و مغرضانه‌ای بوده که غرب به دنبال آن است.

وی ادامه داد: این لایحه در راستای تأمین منابع مالی و منافع خود است و ازنظر اقتصادی مشکلی از مشکلات اقتصادی کشور حل نمی‌کند و صرفاً حوزه اختیارات ایران در منطقه را محدود می‌کند، بنابراین مجلس شورای اسلامی باید در نحوه بررسی و اعمال‌نظر نهایی درباره این لایحه منافع عمومی و کلی کشور را در نظر بگیرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

زمان واریز یارانه خرداد 97 مشخص شد

سرانجام حداقل حقوق کارمندان دولت چقدر شد؟+ نامه معاون رئیس جمهور

چشم های رنگی دائمی با آمپول 4 میلیون تومنی!

پرونده عامل انتشار فیلم دورهمی ناصر ملک مطیعی در جلسه صدا و سیما

عجیب ترین اتفاق امروز در مجلس!

خانه بخریم یا سکه؟

من با رسول مرد همسایه همخوابی کردم! /  او از من خواست هووی جوانم را هم به خلوتگاهش ببرم!+ عکس

تجاوز وحشیانه مدیر منحرف مدرسه به دانش آموز 14 ساله/ او خانم معلم جوان را هم باردار کرده بود + عکس

مست بودم و در اتاق خواب به درخواستم توجه نکرد، با چاقو او را کشتم! + عکس

تجاوز به دو مرد که آرایش دخترانه داشتند! / ما را به یک زیر زمین بردند+ عکس

قتل مرموز دانش آموز کلاس دهمی در سرویس بهداشتی

دردسر دوستی پسر دبیرستانی با زن بی حیا + عکس و گفتگو

سقوط مرگبار مرد بدهکار هنگام جلب / در شهرک غرب تهران رخ داد

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها