تولد گلشیفته فراهانی با عکسی خاص و شیک و البته کمی منشوری!

گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی‌نیا، و خواهرِ کوچکترِ شقایق فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است . نام برادر گلشیفته فراهانی آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است. گلشیفته فراهانی در ۱۹ تیر ۱۳۶۲ برابر با ۱۰ ژوئیه ۱۹۸۳ در تهران متولد شد. هنگامی که والدین گلشیفته فراهانی برای تهیهٔ شناسنامه او نام گلشیفته را ارائه کردند ادارهٔ مربوط با این نام مخالفت کرد و به‌ناچار نام شناسنامه‌ای او با نام شناخته شده او تفاوت پیدا کرد.گلشیفته فراهانی با انتشار یک عکس و متن تولدش را اعلام کرد.

Surrender to Mother Nature. Let her invade the body and soul

روحِ و تن را تسلیمِ طبیعت باید کرد

Untitled

بیوگرافی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی بازیگر مطرح ایرانی است که چند سال پیش از ایران مهاجرت کرد. فراهانی اوایل مهاجرتش حواشی بسیار زیادی داشت و مور تمسخر قرار می گرفت اما به تدریج با تلاش و پیشرفت توانست با بهترین بازیگران جهان در بهترین فیلم ها نیز بازی کند. گلشیفته فراهانی با برند جواهرات «کارتیر» نیز همکاری دارد و جزو ده زن زیبای جهان انتخاب شده است.

golfarahani_1595497225_2

به گفته فراهانی، در سال ۱۹۹۹ و در سال‌های ریاست جمهوری محمد خاتمی، او در حالی که در ۱۶ سالگی در یکی از خیابان‌های تهران قدم می‌زده‌است مورد حمله فردی بنیادگرا قرار می‌گیرد که به پشت وی اسید می‌پاشد. بر اثر این حادثه، بدن فراهانی سوخت و شوکه شد.

golfarahani_1611168201

golfarahani_1584778591

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع : شایانیوز

کدخبر: 704577 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟