مجری صدا و سیما با لباس جیغ + عکس

مبینا نصیری متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶٨ در تهران است . مبینا نصیری مجری رادیو و تلویزیون است. مبینا نصیری فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی است. پدر مبینا نصیری جانباز دفاع مقدس است و یک خواهر به نام مونا و یک برادر به نام سجاد دارد. مبینا نصیری در اول اسفند ۱۳۹۹ وی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، خبر از ازدواجش با مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش داد.

به گزارش رکنا، لفظ جیگر در برنامه زنده تلویزیونی "امروز هنوز تموم نشده" مبینا نصیری را به مدت دو سال ممنوع‌التصویر کرد. مبینا نصیری هم‌اکنون مجری مسابقه تلویزیونی شوتبال در شبکه نسیم است.

 او تصویر جدیدی از خود منتشر کرده است که در آن با روسری و شال جیغی دیده می‌شود که اصولا مغایر با سیاست‌های کلی صدا و سیما است.

مبینا نصیری لباس جیغ پوشید

ماجرای ممنوع التصویری مبینا نصیری با “جیگر”!

در سال ۱۳۹۲ مبینا نصیری در برنامه زنده امروز هنوز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت: نوشته‌اند جگر! «به مبینا نصیری گفته بودند جگر» که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع‌التصویری وی به مدت دو سال شد. وی بعد از ۲ سال در مورد ممنوع‌التصویری‌اش گفت:

حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم. نویسنده مطلبی به من داد برای خواندن که اتفاقاً پیامک بیننده‌های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود.

در پایان یک جمله، کلمه‌ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با ان کلمه شوخی کنم و البته اشاره‌ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت.

همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلاً حق دخالت در آیتم من را نداشتند چیزهایی گفتند و من برای اینکه به ایشان بگویم دست بردارد و بگذارد کار خود را انجام دهم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشان از دخالت در کار من منصرف شوند.

کامران نجف زاده و اخبار بیست و سی اما علی‌رغم انتظاری که می‌رفت غیرحرفه‌ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به آنچه روی آنتن دیده بودند بسنده کردند و با سال‌ها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین‌های سرشاری رو به من فراهم کردند. فردای آن روز مدیر شبکه نویسنده را اخراج کرد و من دو سال تمام خانه‌نشین شدم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.
منبع : وقت صبح

کدخبر: 703604
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟