انوشیروان محسنی مامور مبارزه با مافیا شد

تصویربرداری "مرد تنها" روز گذشته در اتریش کلید خورد و انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی نقش اول فیلم را که مامور پلیس مبارزه با مافیای مواد مخدر است در کنار بازیگران مطرحی چون کاتارینا بوهم (Katarina Böhm)، (فریتز کارل)،(Fritz Karl)و مریجم ویچسل برون (Mirijam Weichselbraun) ایفا می کند.

به گزارش رکنا ، مراحل پیش تولید "مرد تنها" در 4 ماه به پایان رسید و روز گذشته تصویرداری این فیلم به مدت 2 ماه در شهرهای وین و تیرول آغاز شد.

انوشیروان محسنی مامور مبارزه با مافیا شد

"مرد تنها" به موضوع مبارزه پلیس با باند مافیای مواد مخدر می پردازد و هانس گونتر بوکینگ (hans-Günther Bücking) کارگردانی، ماریون میتن هامر (Marion Mitterhammer) تهیه کنندگی و هورست گونتر فیدلر(Horst Gunther Fiedler) نویسندگی فیلم را بر عهده دارند.

این فیلم دومین همکاری انوشیروان محسنی با هانس گونتر بوکینگ (hans-Günther Bücking) پس از فیلم جهانی "تاک تیک" است که بازی او در نقش یک مبارز فلسطینی تحسین جامعه اروپا را به همراه داشت.

قرار است "مرد تنها" در 22 مارس 2022 برابر با عید نوروز در سینماهای اتریش، آلمان و سوئیس اکران شود.

همچنین گران ترین فیلم اتریش "HADES" با بازی انوشیروان محسنی و توبیاس مورتی(Tobias Morreti) بازیگر نقش ریچارد موزر در سریال "بازرس و رکس" که در دهه هشتاد از شبکه سوم تلویزیون ایران پخش شد قرار است در 10 سپتامبر 2021 در کشورهای مختلف اروپا از جمله اتریش، آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، فرانسه و کرواسی اکران شود.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟