تمرین فارسی دل پیرو با نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز / سام اصغری کیست؟!+ فیلم
حجم ویدیو: 2.70M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش رکنا، الساندرو دل پیرو ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در آن به همراه سام اصغری کلمات و جملاتی را به فارسی ادا می کند.

سام اصغری کیست؟

سام اصغری با نام کامل ساموئل اصغری بازیگر و مدل ایرانی امریکایی است. سام اصغری مقیم لس انجلس امریکا میباشد. سام اصغری مربی بدنسازی است و اخیرا به عرصه بازیگری و مدلینگ وارد شده است.

عکس بریتنی و سام اصغری

سام اصغری متولد سال 1372 در تهران است. سام اصغری مربی بدنسازی، بازیگر موزیک ویدئوها، کلیپ های تبلیغاتی و مدلینگ است. سام چندین سال است که به همراه خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرده و در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. قد سام اصغری حدود ۱۸۸ سانتی متر است و ظاهری کاملاً شرقی و اندامی تراشیده و ورزشکاری دارد. سام شخصیت بسیار مهربان و دوست داشتنی دارد و همچنین طرفدار حقوق زنان است.

سام اصغری در گذشته کمی خجالتی بوده و اعتماد به نفس پایینی داشته است. اما پس از شروع تمرینات ورزشی اعتماد به نفس او بسیار بیشتر شده و خجالتی بودن از خصوصیات اخلاقی او حذف شده است. در اپریل سال ۲۰۱۷ تصویر سام اصغری روی جلد مجله مرد آهنی چاپ شد و این موضوع جزو موفقیت های سام محسوب می شود.

بارداری بریتنی اسپرز از سام اصغری

سام اصغری خواهری به نام فرزانه دارد که او نیز در لس آنجلس زندگی می کند. خواهر سام بیشتر به اسم فِی (Fay) معروف است فِی یک پرستار حرفه ای می باشد و همچنین در زمینه مد و فشن فعالیت دارد.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

کدخبر: 693957 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟