سایه چشم، مدل گربه ای افشاری

به گزارش گروه چهره ها رکنا، بهاره افشاری بازیگر نام آشنای ایرانی عکسی از خود منتشر کرد. در این عکس که بهاره افشاری مدل سایه چشم گربه ای را برای خودش انتخاب کرده اینطور نوشت:

عیدتون مبارک

یه کاری دارم آماده میکنم براتون که همینقدر به زندگی رنگی رنگی و شلوغ من نزدیکه.

بهاره افشاری کیست؟

بهاره افشاری (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در کاشان) هنرپیشه و طراح لباس ایرانی است. وی با بازی در سریال او یک فرشته بود شهرت یافت. سپس با بازی در سریال فاصله‌ها خوش درخشید.

در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شد که او با بنیامین بهادری ازدواج کرده‌است؛ که چندی بعد توسط وی تکذیب شد.

در ابتدا قرار بوده بهاره افشاری در سریال دلنوازان در نقش «یلدا» ایفای نقش کند اما به گفته خودش دو روز مانده به فیلمبرداری قراردادش را فسخ می‌کند. بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان‌نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع‌الکار شده بود، در برنامهٔ دید در شب در این مورد گفت:

«چطور من می‌توانم روبه‌روی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده‌اند. ابتدا به‌عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته‌است.»

او گفت پلان‌هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده‌است. او همچنین اشاره کرد که در دورهٔ محمود احمدی‌نژاد چند مرتبه به مراسم افطار دعوت شده، اما در آن شرکت نکرده‌است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟