عکس کنار ساحلی زهره فکور صبور / هر روز متفاوت تر!

زهره فکور صبور بازیگر ایرانی است که در صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد

به گزارش گروه چهره ها رکنا، زهره فکور صبور از آن دسته بازیگرانی است که به خاطر ظاهر و تیپ های متفاوتی که دارد همیشه مورد توجه بوده است. او به تازگی در صفحه شخصی خود عکسی منتشر کرده که توجه بسیاری از کاربران اینستاگرام را به خود جلب کرده است.

در این عکس زهر فکرو صبور با تیپی جدید کنار ساحل ایستاده است،او در شرح این عکس اینطور نوشت:

وقتی غمگین هستید،دنیا شما رو به مسخره میگیرد...وقتی خوشحالید،دنیابه شما لبخند میزند...اما وقتی دیگران رو خوشحال میکنید،دنیاااا به شما تعظیم میکند...چارلی چاپلین

زهره فکور صبور:  با توجه به اینکه این روزها مردم کشور درگیر کرونا هستند، توضیحی نیز درباره این عکس داشت و اینطور نوشت:

دوستای خوبم،عکسا برای الان نیست،و ترحیح دادم عکسایی رو که از قبل داشتم و هنوز با دوستانم به اشتراک نزاشتمو تو این روزهایی که تو خونه هستم بزارم،و تو منع تردد،ترجیح دادم فقط تو خونه باشم و از شما عزیزای دلم هم خواهش میکنم این شرایط رو جدی بگیریم و فقط برای کارهای ضروری از خانه خارج شویم.

 

زهره فکور صبور کیست؟

زهره فکورصبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شدخانوادهٔ وی ۷ نفره‌اند[نیازمند منبع]. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاری اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

بعد هم نقش‌های تقریباً کوتاهی در سریال‌های معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دههٔ ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. این قضیه تا اواخر سال‌های دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقش‌های بلندی مانند سریال‌های کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش‌های اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در سریال دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت.

 

از بازیگری زهره فکور صبور تا مدلینگ لباس

زهره فکور صبور از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت‌ها کرده و عکس‌هایی از خود و این اجناس را در حساب شخصی اینستاگرامش نیز می‌گذارد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟