مادر مهردار میناوند چه چیزی را نمی دانست + فیلم
حجم ویدیو: 18.83M | مدت زمان ویدیو: 00:02:58

مادر مهرداد میناوند در گفتگویی با بغض اظهار کرد : پول برای مهرداد مهم نبود وی آدم خیری بود من خبر کارهای خیر مهرداد تازه متوجه شدم.

بیوگرافی مهرداد میناوند

مهرداد میناوند در نهم آذر ماه سال 1354 در منطقه جی تهران به دنیا آمد. مهرداد میناوند از کودکی عاشق فوتبال بود و زمانی که در بیست سالگی به عضویت تیم ملی فوتبال ایران در آمد، مهرداد میناوند برای باشگاه‌های مختلفی از جمله پرسپولیس، اشتورم گراتس، الشباب و سپاهان بازی کرده‌است. با پرسپولیس در سال ۱۳۷۶ قهرمان لیگ ایران شده‌است مهرداد میناوند با اشتروم گراتس ۱ قهرمانی در لیگ اتریش، ۱ قهرمانی در جام حذفی اتریش، ۲ قهرمانی در سوپرجام اتریش و ۲ سال حضور پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده‌است. تعداد بازی‌های او در لیگ قهرمانان اروپا ۱۰ بازی می‌باشد.

ازدواج مهرداد میناوند در اتریش

میناوند :همسرم ایرانی است ولی در اتریش زندگی می کرد، با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم و ثمره این ازدواج هم یک پسر به نام (آریا) است که مثل باباش، چپ پاست، میناوند حضور فعالی در خیریه ها دارد.

دوران ملی مهرداد میناوند

مهرداد میناوند در طول بیش از ۷ سال حضور در تیم ملی، در ۶۷ مسابقه برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته و ۴ گل نیز زده‌است.

بیزینس و کار اقتصادی مهرداد میناوند

بازیکن اسبق تیم ملی، اغل خارج از کشور به سر می برد و در کار معدن و استخراج سنگ های قیمتی است او امتیاز سه فقره سنگ معدن زینتی را دارد و آنها را به خارج از کشور بویژه کشورهای عربی صادر می کند البته او یک فروشگاه بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی در پاساژ «میلاد نور» دارد آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟