عینک زنانه روی چهره آقای بازیگر! / احمد مهران فر کیست؟!

احمد مهران فر بازیگر نام آشنای ایران که در پایتخت 6 نقش ارسطو را بازی می کند.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: احمد مهران فر که این روزها با سریال پایتخت 6 مهمان خانه های مردم خواهد شد عکس جالبی از خود منتشر کرد. آقای بازیگر عکسی منتشر کرد که در آن عینک زنانه ای به چشم زده است.

Screenshot_2021-03-16 Ahmad Mehranfar احمدمهرانفر ( ahmadmehranfar) • Instagram photos and videos

احمد مهران فر کیست؟

 احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطوی سریال پایتخت به تازگی پدر شده است و همسرش مونا فائزپور با انتشار متنی عاشقانه تولد اورا تبریک گفته است.

احمد مهران‌فر متولد ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ در شهر برزک از توابع شهرستان کاشان به دنیا آمد. او  بازیگر و نویسنده ایرانی است. بیشتر شهرت وی برای نقش آفرینی در نقش ارسطو عامل در سری مجموعه های پایتخت است و درسال ۱۳۹۷ با نقش آفرینی در سریال سال های دور از خانه درخشید.

مهران‌فر از سال ۱۳۷۸ اجرای حرفه‌ای تئاتر را آغاز و در کنار بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش‌های تئاتری را تجربه کرده‌است.

این بازیگر برای اولین بار در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» در سینمای ایران ظاهر شد و پس از آن در فیلم‌های «اقلیما»، «حقیقت گمشده»، «دربارهٔ الی…»، «کلبه» و «آتش‌بس» و تئاترهایی همچون «همه چیز دربارهٔ آقای ف»، «فنز»، «قهوه تلخ»، «شکلک» «۱۷ دی کجا بودی؟» و… به ایفای نقش پرداخته‌است. او نویسندگی و کارگردانی نمایش «ادیپ افغانی» را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده‌است. احمد مهران‌فر در چند مجموعه تلویزیونی، از جمله سریال پایتخت بازی کرده‌است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟