ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان نام آشنای سینمای ایران است. ماهور الوند دختر سیروس الوند یکی از بازیگران جوانی است که در چندسال گذشته موفق شده در فیلم های زیادی به خوبی ظاهر شود و نقش آفرینی کند. با نگاهی به صفحه شخصی ماهور الوند این بازیگر جوان در فضای مجازی با عکس های غیرمعمولی که ماهور الوند انداخته است روبه رو می شوید.

به گزارش گروه چهره ها رکنا، ماهور الوند (زادهٔ ۲۲ تیر ۱۳۷٣) بازیگر سینما اهل ایران است. او دانش‌آموختهٔ رشته تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است.

وی دختر سیروس الوند کارگردان و برادرزاده خشایار الوند فیلم نامه نویس است.

Screenshot_2021-02-22 ماهی الوند ( mahoor alvand) • Instagram photos and videos

ماهور الوند بازیگری را با فیلم دختر شروع کرد که در آن نقش اصلی فیلم را داشت و اتفاقا به همان کار هم توانست به خوبی شناخته شود. وی در جشنواره فیلم فجر سال 96 نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم چهارراه استانبول گردید.

ماهور الوند یکی از بازی های درخشان خود را در فیلم ملی و راه های نرفته اش در نقش ملیحه به کارگردانی تهمینه میلانی نیز ایفا نمود.

Screenshot_2021-02-22 ماهی الوند ( mahoor alvand) • Instagram photos and videos(1)

چگونگی ورود به بازیگری ماهورالوند

ماهورالوند درباره بازیگری اش اینطور گفته است: من دانش آموخته رشته تئاتر هستم و حضور در این محیط ها باعث می شود که از تست های بازیگری مختلف باخبر بشوم. از همین رو باخبر شدم که آقای میرکریمی برای فیلم جدیدشان از دخترهایی که هم سن و سال من هستند، تست می گیرد.

ظاهر عجیب ماهور الوند با روسری گلی + عکس

Screenshot_2021-02-22 ماهی الوند ( mahoor alvand) • Instagram photos and videos(3)

به همین دلیل تماس گرفتم و به دفتر ایشان رفتم. آن جا بود که فهمیدم برای فیلم یک نقش دختر نمی خواهند و به جز یک نقش اصلی، چند دختر دیگر هم هستند. که همان جا با خودم گفتم نقش اصلی هیچ، ولی نقش های دیگر می توانند تجربه خوبی برایم باشند.

Screenshot_2021-02-22 ماهی الوند ( mahoor alvand) • Instagram photos and videos(2)

رونمایی از اولین تصویر ماهور الوند در «عنکبوت»

تست اول را که شامل موقعیت های مختلفی می شد، از من گرفتند. در همان جا هم به من گفتند برای نقش اصلی به دنبال یک دختر بومی هستند که خودش لهجه داشته باشد و نیازی به تمرین لهجه نباشد. از چند نفری هم تست گرفته ایم و نتیجه خوبی هم داشته، اما برای دخترهای دیگر که نقش کمی هم ندارند، باید انتخاب کنیم. بعد از تست به من گفتند که از بازی من راضی بودند و قرار شد تماس بگیرند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟