عکس گریه های پژمان جمشیدی برای علی انصاریان و مهرداد میناوند

پژمان جمشیدی این روزها به عنوان بازیگری سرشناس معروف شده است.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، دل همه اهالی فوتبال را به درد آورد. در این میان شرایط برای پژمان جمشیدی اندکی متفاوت از بقیه بود و بازیکن سابق پرسپولیس و چهره خبرساز این روزهای سینما، به واسطه دوستی نزدیکی که با هر دو مرحوم داشت، با شوک بزرگی روبرو شد.

01573263

جمشیدی بعد از درگذشت مهرداد میناوند یک دل نوشت زیبا به یاد او منتشر کرد، دل نوشته‌ای که پژمان بدون تعارف از روزهایی نوشته بود که هنوز یک فوتبالیست نبود و از دیدن مهرداد میناوند در زمین شماره دو امجدیه نفس اش بند آمده بود؛ پژمان در این دل نوشته از دوستی نزدیک خود با میناوند هم نوشته بود، دوستی که پس از دوران فوتبالی و خارج از مستطیل سبز هم ادامه داشت.

یک هفته بعد از درگذشت میناوند و زمانی که علی انصاریان هم از میان ما رفت، پژمان جمشیدی در جشنواره فیلم فجر به یاد هم تیمی که به گفته خودش فراتر از یک دوست فوتبالی بود، صحبت های جالبی را به زبان آورد که چند روز در شبکه های اجتماعی ترند بود.

پیش از شروع بازی امروز و زمانی که بازیکنان دو تیم منتخب 98 و سرخابی به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند فاتحه ای قرائت می کردند، شاهد احساساتی شدن خیلی از آنها بودیم؛ خیلی هایی که در میان شان پژمان جمشیدی از همه بیشتر غمگین بود و به یاد دو دوست صمیمی اش از ته دل اشک می ریخت. در حالی که بسیاری از ستاره ها بغض کرده و بعضی هم آرام اشک می ریختند، پژمان جمشیدی به گونه ای که در تصاویر می بینید، برای علی و مهرداد گریست.

لازم به ذکر است که پژمان جمشیدی در نیمه دوم این دیدار با پیراهن تیم منتخب سرخابی به میدان رفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟