دنیا مدنی چرا این عکس؟! + بیوگرافی

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر پیشکوست سینمای ایران است.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: دنیا مدنی بازیگر جوان ایرانی که دختر رویا تیموریان پیشکسوت بازیگری ایرانی است که در جدیدترین عکسی که از خود در اینستاگرام منتشر کرده با تیپ جدیدی یک گوشی در دست گرفته است. او در شرح این عکس نوشته که چه گوشی در دست من است .

این سوال عجیب دنیا مدنی واکنش های زیادی را به همراه داشت ،عده ای در قمست نظرها نوشته اند که شما پولدار هستید و معلوم است که آیفون در دست گرفته اید و عده ای دیگر نوشته اند قاب خالی است و می خواهی با این کار لایک جمع کنی.

Screenshot_2021-02-13 دنیا مدنی ( doniamadaniii) • Instagram photos and videos

از دنیا مدنی بیشتر بدانید

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است. مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد. رویا تیموریان در سال 82 با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

ازدواج دنیا مدنی

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟