آیا علی انصاریان ازدواج کرده است؟ + جزییات

علی انصاریان بازیگر سینمایی ایران و بازیکن اسبق فوتبال کشور به دلیل کرونا جان باخت.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: علی انصاریان نامی است که این روزها زیاد شنیده می شود، یک جوان موفق ایرانی و خوش خنده که چند روز پیش به دلیل ابتلا به کرونا جانش را از دست داد. زندگی ورزشی و هنری علی انصاریان این روزها زیاد مورد توجه قرار گرفته است اما یکی از مواردی که در زندگی شخصی علی انصاریان به چشم می خورد ازدواج نکردن او به خاطر مادرش بود.

علی انصاریان

علی انصاریان کیست؟

علی انصاریان متولد 14 تیر 1356 است.نکته قابل توجه در زندگی ورزشی و هنری علی انصاریان اینجا بود که که او هر سه حرفه پرطرفداران در ایران رو تجربه کرده، ابتدا بازیکن فوتبال بود، سپس خواننده شد و بعد  وارد حرفه بازیگری ، تهیه کنندگی و حتی کارگردانی شد.

پشت پرده کرونای فیلمبردار برنامه دربی علی و مهرداد + عکس

علی انصاریان و ننه علی دوست داشتنی

هرجا که حرف از علی انصاریان می شد همه او را به نام مرد جوانی می شناختند که برای مادرش احترام زیادی قائل بود.این احترام تا جایی بود که علی انصاریان به خاطر مادرش از ازدواج نکرد.

علی انصاریان

این مرد مراقب علی ا نصاریان است / همیشه در بهشت زهرا می‌مانم

 

علی انصاریان مجرد است

علی انصاریان از آن دسته هنرمندانی بود که برای ازدواج نقطه نظرهای خاص خودش را داشت. او چندی پیش در پاسخ به سوالی در مورد ازدواج نکردنش و معیارش برای همسر خوب گفت :

علی انصاریان

تنها ملاک من انسان بودن است. پول، ثروت، شهرت و. . . هیچکدام برایم اهمیتی ندارد. تنها انسان بودن برایم اهمیت دارد؛ اینکه همسر من قرار است در آینده مادر فرزندان من هم باشد، مهم است که چطور آدمی باشد. هنوز به آن انتخاب نرسیده‌ ام.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟