کرونا 2 فوتبال ایران صفر / بازنده های دوست داشتنی خداحافظ!

به گزارش رکنا، کرونا این ویروس بد قلق و منحوس که تا می خواهیم ضربه فنی اش کنیم ، طور دیگری در بدن ما خیز بر می دارد و به هر طریق ممکن می خواهد مجرای تنفسی ما را بند آورد و در این کارش نیز تاکنون استاد بوده است .
طی یک هفته گذشته دو ورزشکار و دو فوتبالیست خوب و با معرفت در کنار تمام چهره های فرهنگی ، پزشکی ، هنری و اقتصادی کشورمان توسط این ویروس لعنتی کرونا ضربه فنی شدند و به سفر ابدی و دیار باقی کوچ کردند تا دردی بزرگ را برای جامعه ورزش و فوتبال بر جای بگذارند .
دو فوتبالیستی که از جمله چهره های مشتی و با معرفت فوتبال ایران بودند تا از دست دادن آنها برای خانواده ، رفقا و هم دوره ای هایشان بسیار دردناک و غیر متتظره باشد .
هنوز از مرگ مهرداد میناوند در شوک بودیم که ساعتی پیش خبر آمد که علی انصاریان نیز در مبارزه کشنده با این ویروس لعنتی تسلیم شده است تا در شب هفت یار و رفیق دیرین خود مهرداد میناوند ،‌ به او در دیار باقی ملحق شود .
واقعا سخت و جانکاه است شنیدن خبر از دست دادن انصاریانی که مهر مادری داشت و همه دست به دعا برداشته بودند که خدایا مهرداد را که از ما گرفتی ، لااقل علی را به مادرش ببخش و تپش زندگی را در رگ ها و مجاری تنفسی اش باز گردان . اما مشیت الهی سرنوشت را طور دیگری نوشته بود تا علی به دوست همیشه همراه خود ملحق شود و در شب هفتش ،‌او را در جهان ابدی همراهی کند .
حالا دیگر با سفر ابدی علی انصاریان ، مهرداد میناوند تنها نیست . دو یار همیشه همراهی که با هم کرونا گرفتند و با هم بستری شده بودند تا در این عرصه جامعه فوتبال و ورزش که نه ، بلکه کل ایران دست به دعا برداشته و شفایشان را از خدای متعال بخواهند .
اما مشیت برای علی و مهرداد به گونه دیگری نوشته شده بود تا با سفر غریبانه و تلخ خود به دنیای آخرت ،‌یک بار دیگر به قاطبه مردم ایران یادآور شوند که کرونا را جدی بگیرند و از رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی غافل نشوند .
یقینا همه ما در شوک از دست دادن علی و مهرداد هستیم ، اما بیاییم همین جا با هم عهد ببندیم که در این شرایط سخت کرونایی با هم مهربان تر باشیم و قدر هم را در زمان زنده بودن بدانیم . نه اینکه وقتی مرگی حادث می شود تازه به یاد یکدیگر افتاده و بگوییم ای دل غافل چرا در فلان روز و فلان لحظه در برخورد با هم ، ادب را کامل بجا نیاورده ایم .
علی انصاریان نیز فردا در بهشت زهرا و در قطعه نام آوران کنار مهرداد میناوند برای همیشه خواهد آرمید تا از دست دادن این دو چهره مشتی و با اخلاق فوتبال ایران درسی باشد برای تمام کسانی که در زمان زنده بودن قدر هم را نمی دانند .
به امید روزی که همدلی ، همزبانی و مهر و صفا ضرب آهنگ تمام رفتارهای ورزشی ما بویژه در میادین ورزشی باشد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟