عکس همسر نسیم ادبی

به گزارش گروه چهره ها رکنا: چند روز پیش بود که ابراهیم اثباتی یکی از آهنگسازان کشورمان به دلیل سرطان جان خود را از دست داد. ماجرای این مرگ ناگهانی آقای هنرمند که همسر بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون نسیم ادبی بود بیشتر مورد توجه رسانه ها و فضای مجازی قرارگرفت.

پس از انتشار این خبر ،نوک پیکان توجه‌ها به سمت نسیم ادبی و همسرش نشانه رفت.شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد، ابراهیم اثباتی که این روزها نام او به عنوان همسر نسیم ادبی بیشتر جست وجو می شود کیست؟

ابراهیم اثباتی از آهنگسازی تا زندگی عاشقانه با نسیم ادبی

ابراهیم اثباتی متولد ۱۳۵۰ در تهران آهنگساز و نوازنده اکستر دیوان و گروه وصال صوفیان است. او همسر نسیم ادبی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است.

ابراهیم اثباتی بطور حرفه ای از سال ۷۳ وارد عرصه موسیقی شده و کارش را با ساخت موسیقی در تئاتر آغاز کرد و تاکنون بیش از ۷۰ موسیقی برای نمایش تئاتر، ساخته است.

این آهنگساز و نوازنده برجسته در سال ۱۳۸۶ با نسیم ادبی در تئاتر آشنا میشود و سپس بعد از دو سال آشنایی در سال ۱۳۸۸ وارد زندگی مشترک شده و با هم ازدواج کردند.

نسیم ادبی در آذر ماه ۹۹ در پیج اینستاگرامش یا انتشار عکسی از خودش و همسرش نوشت:

Screenshot_2021-01-25 Nasim Adabi ( nasimadabi) • Instagram photos and videos

    تو بهترین منی در این دنیا

    قدرتمندترین آدمی که باهاش روبرو شدم ،تویی

    تسلیم نشو عزیزکم…

    من و تو هنوز خیلی راه های نرفته و حرف های نگفته داریم …

    همین…

    بمون

سبک موسیقی ابراهیم اثباتی چه بود؟

ابراهیم اثباتی در سبک موسیقی کلاسیک ایرانی کار میکند و نوارنده موسیقی سنتی است.

او نوازندگی را با تنبور از سال ۶۴ شروع کرده و در ادامه به سمت زدن سازهای دیگری مثل تار و سه تار و عود، دیوان و دف سوق داده شد.

IMG637423504265128270

وی نوازنده تنبور و ارکستر دیوان و آهنگساز موسیقی تئاتر و فیلم است و از اساتیدش سید خلیل عالی نژاد می باشد.

ابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی درگذشت + عکس

گروه وصل صوفیان

این هنرمند عرصه موسیقی در سال ۱۳۸۰ به تاسیس گروه وصل صوفیان با همکاری نوازندگان نخبه همت گماشت که تاکنون اجراها و کنسرت هایی نیز در داخل و خارج از کشور داشته اند.

ماجرای جالب ازدواج نسیم ادبی و همسرش

ازدواج نسیم ادبی و همسرش هم درجای خود بسیار شنیدنی و خواندنی است. مدتی قبل نسیم ادبی درباره نحوه آشنایی و ازدواجش با ابراهیم اثباتی را اینطور بازگو کرد.

برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی مان به سال 80 برمی گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده ایم.

او در ادامه گفت: ابراهیم روحیه ای دارد که من همیشه خیلی دوست داشته ام. ایشان بسیار آدم جذابی در جمع هاست و از کمک کردن به دیگران لذت می برد. در هر جمعی حضور داشته باشد، همه دوست دارند با او صحبت و درددل کنند. حتما شما هم با شخصیت هایی که در جمع ها حضوری گرم دارند، آشنا هستید؛ ابراهیم یکی از همین آدم هاست. او به حرف های همه گوش می کند و سعی می کند تا حد توان به دیگران کمک کند. ابراهیم شخصیت بسیار حمایتگری دارد و خیلی اهل خانواده و خانواده دوست است. ابراهیم اثباتی همسر نسیم ادبی درگذشت

از همه مهم تر اینکه ابراهیم اعتقاداتی دارد که به آنها پایبند است که این برای من خیلی جالب است. من انسان هایی را که روی عقایدشان پایبند و ثابت قدم هستند، دوست دارم و به نظرم این ویژگی خیلی اهمیت دارد. شخصا نمی توانم به آدم هایی که هیچ اعتقادی در زندگی شان ندارند و به هیچ چیزی اهمیت نمی دهند، اعتماد کنم چون فکر می کنم انسان های بی ثباتی هستند.

عکس های عجیب بازیگر زن ایرانی در آخرین یلدای قرن

ابراهیم, معاشرتی و خونگرم است و ما حرف های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی مان حس کردم می توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و واقعا هم از زمان آشنایی مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته ام و هرگز احساس تنهایی نکرده ام. از همان زمان آشنایی مان هم چنین حسی را داشتم؛ اینکه می توانم با او درددل و صحبت کنم و در کنارش حس خوبی داشته باشم.

نسیم ادبی درباره شغل همسرش هم اینطور گفت: شغل ابراهیم را خیلی دوست دارم و فکر می کنم دنیای موزیسین ها خیلی قشنگ است. دنیای آنها با دنیای ما بازیگران فرق دارد. من شاید تا قبل از ازدواجم خیلی به این تفاوت ها فکر نمی کردم اما از وقتی با ابراهیم زندگی مشترک مان را شروع کرده ایم بیشتر با حال و هوای بچه هایی که در این رشته فعالیت می کنند آشنا شده ام چون رفت و آمدم با این افراد زیاد شده است. من حتی مدتی در گروه «وصل یار» به عنوان همخوان همکاری می کردم.

کلا دنیای بچه های موزیسین با دنیای ما فرق دارد. منظورم از تفاوت این نیست که آنها بهترند یا ما؛ این تفاوت را وقتی هر دو عالم بازیگری و موسیقی را بشناسید، بهتر درک می کنید. جالب اینکه دو هنر خیلی به هم مربوطند و شاید حتی بتوان گفت بدون هم کامل نمی شوند. به نظر من هنرمندان فعال در موسیقی تودار، خوددار و آرام هستند اما بازیگران پرهیجان تر و برونگرا تر هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟