عکس های عجیب بازیگر زن ایرانی در آخرین یلدای قرن

 نسیم ادبی که همه او را با نام خواهر بزرگ شهرزاد می شناسند یک شب بعد از شب یلدای کرونایی امسال عکس های خود را در اینستاگرامش منتشر کرد.

نسیم ادبی

شروع فعالیت هنری نسیم ادبی از تئاتر

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، به صورت جدی اولین بار سال 1372 وقتی 17 ساله بود با تئاتر تنبور نواز به کارگردانی هادی مرزبان در تئاتر شهر روی صحنه رفت و این علاقه به عشق تبدیل شد.

 اولین بار در سال 1375 وقتی 20 ساله بود با سریال دوقلوها تجربه کوتاهی در قاب تلویزیون بدست آورد سپس همین سال بازی در سریال برگ سبز را نیز تجربه کرد. سال 1376 با فیلم سینمایی زندگی اولین تجربه بازی در سینما را بدست آورد تا اینکه سال 86 با سریال حلقه سبز به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بازی کرد.دومین تجربه بازی وی در سینما در سال 87 با فیلم مانا بود.

نسیم ادبی

شروع شهرت این بازیگراز سال 1393 وقتی 38 ساله بود با سریال شهرزاد در شبکه خانگی با نقش حمیرا بود که به شدت مورد استقبال قرار گرفت. این سریال به کارگردانی حسن فتحی بود. نسیم ادبی در سال 1383 در نمایش شمس پرنده که بازیگر بود با ابراهیم ثباتی آهنگساز این نمایش آشنا شد و نهایتا سال 1388 با هم ازدواج کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟