عکس لو رفته از رفتار متفاوت شهره سلطانی + بیوگرافی

شهره سلطانی عکسی از خود در حال نواختن موسیقی منتشر کرد.

به گزارش چهره ها رکنا: شهره سلطانی بازیگر سینما وتلویزیون ایران با پوششی جالب و در حال نواختن یک موسیقی خاص در مقابل دوربین عکاس قرار گرفت. او با انتشار این عکس ها درباره زن های مقاوم نیز این متن را نوشت:

نیا ب زن های مقاوم نیاز دارد ...

زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.

بخشی از کتاب ایده آل.

Screenshot_2021-01-10 Instagram(3)

شهره سلطانی کیست؟

شهره سلطانی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ در بجنورد است، او هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. شهره سلطانی در سال ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ در شهر بجنورد به دنیا آمد. او لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی است. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

شهره سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟