من گیاه خوار نیستم ،هیچ وقت هم نبودم / فقط شوخی با امیرجلالی بود

به گزارش گروه چهره های پایگاه خبری رکنا: در جدیدترین قسمت برنامه اینترنتی شام ایرانی که مریم امیرجلالی ، فلورنظری ، بهاره رهنما و شهرزاد کمال زاده حضور داشتند که شوخی فلور نظری با مریم امیرجلالی حاشیه های زیادی را ایجاد کرد.

ماجرا از این قرار بود که وقتی هر چهار بازیگر سر میز، آماده خوردن غذا بودند مریم امیرجلالی با لحن همیشگی خود که همراه با عصبانیت است به دیگر شرکت کنندگان گفت: من شکم خودم را با سبزی و جو و... پر نمی کنم.او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت به تازگی مد شده همه گیاه خوار شده اند ،من بز نیستم که گیاه خوار باشم .در همین زمان فلور نظری که درحال گوش دادن به حرف های امیرجلالی بود گفت: من گیاهخوار هستم.

همین جمله فلور نظری باعث به وجود آمدن حواشی زیادی برای مریم امیرجلالی شد و گویا بسیار از کاربران با مراجعه به صفحه شخصی این بازیگر وی را مورد نقد قرار دادند.

این حواشی تا جایی پیش رفت که امروز فلور نظری در اینستاگرام خود با انتشار چند استوری توضیحی درباره این حواشی داد. او در این رشته استوری که منتشر کرد گفت: اینقدر نروید سوال هایی که مربوط به افراد یگر است را از خانم امیرجلالی بپرسید. من روزگذشته چند استوری گذاشتم و امروز هم این استوری ها را برای قلب مهربون امیر جلالی می گذرام.وقتی شما تکه های کوچکی از برنامه شام ایرانی را در اینستاگرام می بینید ممکن است برای شما شبهاتی را به و جود بیاورد .

این بازیگر ایرانی نوشته ای را نیز همراه با تصویر خود منتشر کرده بود که در آن نوشته بود: ( من گیاه خوار نیستم هیچ وقت نبودم .با احترام به تمام با همه احترامی که به گیاهان و حیوانات دارم .خواستم در شام ایرانی با دوستانم شوخی کرده باشم.)آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟