تصور عجیب هنگامه قاضیانی از کرونا + فیلم گفتگو
حجم ویدیو: 3.86M | مدت زمان ویدیو: 00:00:35

هنگامه قاضیانی بازیگر توانای کشورمان درگفت و گو با فریدون جیرانی گفت: کرونا را جدی نمی گیرم، برای این که وقتی خیلی کرونا را جدی بگیرم استرس باعث می شود ایمنی بدنم پایین بیاید که خود باعث کلی بیماری است و باعث تخریب روحیه می شود. البته 2 ماه اول این موضوع من را خیلی آزار داد ولی روی خودم در مقابله با این ویروس کار می کنم.

بیوگرافی هنگامه قاضیانی

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، هنگامه قاضیانی متولد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۴۹ در مشهدو هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون و مترجم خواننده اهل ایران است. هنگامه قاضیانی در سال ۱۳۸۶ و ۱۳۹۰ برندهٔ جایزهٔ سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد.

هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی فارغ‌التحصیل کارشناسی جغرافیای انسانی اقتصادی و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه غرب از دانشگاه سان فرانسیسکو (آمریکا) است.

ازدواج و طلاق هنگامه قاضیانی:

هنگامه قاضیانی در سن پایین ازدواج کرده است و اطلاعات زیادی در مورد آشنایی با همسرش وجود ندارد. او زمانی که ۱۹ ساله بوده است تنها فرزندش ( اشکان ) را به دنیا می آورد و پس از ۵ سال زمانی که پسرش ۵ ساله بوده طلاق می گیرد.

هنگامه قاضیانی

ازدواج و طلاق هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی در مورد طلاقش در مصاحبه ای گفته است که : من یک زن ۲۴ ساله بودم که یک بچه ۵ ساله داشت و در آن زمان کلی از آرزوهایم خراب شده بود البته این شکست برای من یک فرصت بزرگ هم به حساب می آمد.

این موضوع که می خواستم در آن زمان بعد از طلاق هم زن باشم و هم مرد برایم خیلی سخت بود و در زمانی که بخواهی هم مرد و هم زن باشی باعث می شود شخصیت انسان دچار تکرار شود و برای من این اتفاق خیلی سخت و تلخ بود.

هنگامه قاضیانی

حالا پس از مدت ها که پسرش بزرگ شده است خودش در مورد رابطه اش با اشکان می گوید به دلیل اینکه هیچ دروغی بین من و پسرم وجود ندارد رابطه ما رابطه درستی است. ممکن است برخی مواقع به خاطر گفتن حقیقت رنج بکشیم ولی مهم این است که دروغ نمی گوییم.

هنگامه قاضیانی

رابطه من و اشکان همیشه مثل یک مادر و فرزند نبوده است. بعضی وقت ها مادرش هستم ، گاهی وقت ها به عنوان خواهرش بوده ام و خیلی مواقع هم پیش آمده است که به عنوان دوست صمیمی اش بوده ام . به نظرم اشکان هم نسبت من همین حس را دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟