مقایسه زیبایی ریحانه پارسا با همسر سابق مهدی کوشکی / صحرا فتحی کوشکی کیست؟! + عکس

صحرا فتحی بازیگر سینما و تئاتر و همسر سابق مهدی کوشکی با انتشار عکس هایی از خود در بیمارستان در صفحه اینستاگرامش خبر از شکست کرونا داد.

صحرا فتحی

صحرا فتحی

صحرا فتحی

ریحانه پارسا

بیوگرافی صحرا فتحی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، صحرا فتحی متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۱ است. او زاده آبادان بوده و از آبادانی های عرصه هنر محسوب می شود. صحرا فتحی ، لیسانس کارگردانی تئاتر و کارشناسی ارشد گرافیک دارد.

صحرا فتحی از دانش آموختگان دانشگاه سوره تهران است که در یک دهه اخیر، چهره های زیادی را به جامعه سینمایی و تئائری کشور معرفی کرده است. صحرا فتحی در شهریور سال ۹۷، تئاتر شب کار به کارگردانی خودش را به همراه بهنوش بختیاری و سام درخشانی در کانادا روی صحنه برد.

صحرا فتحی مثل همسر سابقش مهدی کوشکی در نمایش های بسیاری در سالن های نمایش تهران، نقش آفرینی کرده که کارهایی چون: تهران بلگراد، ولپن، پشت بام، دکلره و جنوب از جمله نمایش هایی است که صحرا فتحی برای آن ها روی صحنه رفته است.

صحرا فتحی سابقه کارگردانی شماری از تئاترهای پایتخت از جمله: نمایش های بازگشت پرومته، سود ۱۰۰ هزار افلیای عاشق و تئاتر طاس آوازه خان را در کارنامه دارد. صحرا فتحی در سال ۱۳۹۱ برای نقش آفرینی در نمایش سرگرم خودت بودی در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر نصف جهان، جایزه بازیگری را از آن خود کرد. صحرا فتحی تا کنون در جشنواره فیلم فجر، نامزد یا برنده سیمرغ بلورین نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟