خانم بازیگر معروف ایرانی: خیلی ها باور نداشتند من همسر اربابم! + عکس

 مهوش صبرکن درباره بازخوردهای بازی اش در نقش مادر «خانم بس» در سریال « پس از باران » گفت: در آن زمان که فضای مجازی هم نبود، خیلی‌ها باورشان نمی‌شد که من همسر واقعی ارباب باشم.

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، مهوش صبرکن که تاکنون در سریال‌هایی چون «جراحت، «یوسف‌ پیامبر(ع)»، «روشن‌تر از خاموشی»، «پنجمین خورشید»، «پشت کوه‌های بلند»، «خاطرات مرد ناتمام» و «رسم شیدایی» ایفای نقش کرده است، به‌تازگی سریال «پس از باران» با بازی وی از آی‌فیلم بازپخش می شود.

سریال پس از باران

این بازیگر به آی فیلم گفت: در سریال «پس از باران» قرار بود نقشی را بازی کنم که از خودم خیلی بزرگ‌تر بود و برای نزدیک‌شدن به آن نقش گریم سنگین روی صورتم انجام شد و لباس‌هایی پوشیدم که بزرگ‌تر از سن خودم دیده می‌شدم.

این بازیگر با اشاره به اینکه در آن زمان فضای مجازی نبود که اطلاعات زندگی بازیگران در دسترس مردم باشد و خیلی‌ها باورشان نمی‌شد که او همسر واقعی ارباب باشد، اضافه کرد: با اینکه نقش‌های منفی را بیشتر دوست دارم، ایفای این نقش برایم بسیار سخت بود و باید نقش مادر کسی را بازی می‌کردم که تقریباً هم‌سن خودم است.

محمود پاک نیت و مهوش صبر کن

بازیگر «پس از باران» ابراز کرد: نقشم را در این سریال بسیار دوست داشتم و یادم است با چالش‌های فراوان، این نقش را بازی کردم؛ اما در نهایت موفق شدم که به بهترین شکل ایفاگر آن باشم.

مهوش صبرکن درباره چالش‌هایش برای قبول این نقش گفت: تازه از شیراز به تهران منتقل شده بودیم و برایمان سخت بود که دو نفرمان سرکار باشیم و از بچه‌ها دور باشیم. به همین خاطر خیلی بین من و محمود پاک‌نیت بحث و گفت‌وگو شکل گرفت تا بتوانیم در این سریال بازی کنیم. چالش دیگرم این بود که من باید برای نقشم مابه‌ازایی پیدا می‌کردم. به همین دلیل برای پیدا کردن شخصیت طاهره خیلی تلاش کردم.

محمود پاک نیت و مهوش صبر کن

این بازیگر که در دو سریال «پس از باران» و «یوسف پیامبر(ع)» با کتایون ریاحی هم‌بازی بوده است، درباره این بازیگر گفت: وقتی کسی نقش مقابلت قرار می‌گیرد اگر آداب حرفه‌ای کارش را بلد باشد، کارکردن با آن بازیگر دلنشین است و خانم کتایون ریاحی از آن دست از بازیگران حرفه‌ای کشورمان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟