جدیدترین عکس ها از مهناز افشار در خارج  با حجابی عجیب

مهناز افشار بازیگر مطرح کشورمان به تازگی عکس هایی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 در تهران و بازیگر است.

مهناز افشار

مهناز افشار

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این بازیگر دیپلمه تجربی و دوره دیده رشته تدوین از موسسه غیر انتفاعی می باشد بازیگری را از تلویزیون شروع کرد و حالا یک زندگی و همسر جنجالی با یک دختر دارد

خانواده مهناز افشار

مهناز افشار

در یک خانواده با دو برادر بزرگتر از خود بزرگ شده است.پس از گرفتن دیپلم علاقه داشت معماری بخواند اما در رشته تربیت بدنی دانشگاه سراسری قیول شد اما بجای آن تصمیم گرفت 4 سال خصوصی زیر نظر مجید فخرایی تدوین یاد بگیرید.

شروع بازیگری مهناز افشار

از طریق شمسی فضل الهی اولین بار در سال 1377 برای بازی در سریال گمشده معرفی شد تا برای اولین و آخرین بار در تلویزیون جلوی دوربین برود. این بازیگر بعد از این تجربه دیگر در تلویزیون بازی نکرد.

مهناز افشار

بعد از اولین تجربه بازیگری در تلویزیون با معرفی عبدالله اسکندری گریمور به دفتر پویا فیلم توانست سال 1378 وقتی 22 ساله بود با فیلم شیرهای جوان وارد سینما شود

مهناز افشار سپس در کلاس های بازیگری حمید سمندریان حاضر شد و می گوید پس گردنی های استاد معروف بود و من هم از این توبیخ ها بارها چشیدهام. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟