زیبایی "ادل" بعد از کاهش وزن عجیب + عکس قبل و بعد از لاغری

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، «ادل» خواننده‌ی 32 ساله برنده اسکار، برای اولین بار میزبان «اجرای زنده شنبه‌شب» بود. ادل مدت زیادی بود در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت نکرده بود و با شرکت در این برنامه هوادارن خود را با ظاهر جدیدش غافلگیر کرد.

این خواننده در مورد کاهش وزن خود اضافه می‌کند: «می‌دانم که نسبت به آخرین باری که مرا دیدید تغییرات بسیار بسیار زیادی کرده‌ام. اما راستش به علت محدودیت‌های کووید و سفر، باید سبک سفر می‌کردم و می‌توانستم نیمی از خودم را ببرم، و این آن نیمه‌ای است که انتخاب کرده‌ام.»همچنین ادل گفت آلبوم جدیدش هنوز کامل نشده است.

لاغری ادل

ادل لوری بلو ادکینز خواننده و ترانه‌نویس بریتانیایی است. شهرت جهانی او بیشتر به دومین آلبوم استودیوییاش با نام «۲۱» که در ۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۱ منتشر شد برمی‌گردد. این آلبوم حدود ۳۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروش داشت.

 ادل از مدرسه بریت در سال ۲۰۰۶، یک قرارداد ضبط با او بست. در سال ۲۰۰۷ ادل جایزهٔ منتخب منتقدان بریت را دریافت کرد و نظرسنجی سال ۲۰۰۸ صدای بی‌بی‌سی را برد. نخستین آلبوم وی، «۱۹»، در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و موفقیت تجاری و تحسین منتقدان را به همراه داشت. در پنجاه‌و یکمین مراسم جایزه گرمی در سال ۲۰۰۹، ادل جوایز بهترین هنرمند جدید و بهترین اجرای آهنگ پاپ توسط خواننده زن را دریافت کرد.

ادل

ادل دومین آلبوم خود، «۲۱» را در اوایل ۲۰۱۱ منتشر کرد. این آلبوم رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد و برای او موفقیتی بیش از آلبوم نخستش در پی داشت. وی با این آلبوم موفق به دریافت ۶ جایزهٔ گرمی از جمله بهترین آلبوم سال در گرمی ۲۰۱۲ شد. این آلبوم چهارمین آلبوم پرفروش تاریخ بریتانیا است و در سراسر جهان بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته‌است. در سال ۲۰۱۳ او موفق به کسب جایزهٔ گلدن گلوب و جایزهٔ اسکار برای ترانهٔ اسکای‌فال در فیلم اسکای‌فال جیمزباند شد، که طی همین پیروزی توانست از رقیبان خود همانند تیلور سویفت پیشی بگیرد.

ادل

پس از وقفه‌ای ۳ ساله، ادل سومین آلبوم خود، «۲۵» را در ۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر کرد. آین آلبوم رکورد بیشترین فروش در هفتهٔ اول را در ایالات متحد و بریتانیا شکست و در بیشتر جداول موسیقی جهان در صدر قرار گرفت.

تخمین زده می‌شود که حدود ۱۰۰ میلیون از آلبوم‌های ادل و تک‌آهنگ‌های او در سرتاسر جهان فروخته شده‌است و ادل را یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان جهان کرده‌است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟