ثریاقاسمی : من و مادرم کسانی که باعث رنجمان شدند را می بخشیم + فیلم
حجم ویدیو: 48.87M | مدت زمان ویدیو: 00:07:53

ثریا قاسمی بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در مصاحبه اخیر خود گفت: زنده‌ام و زندگی می کنم، انتظار خاصی هم از زندگی ندارم، طی ماه های گذشته مثل تمامی مردم سعی بر رعایت نکات بهداشتی را داشتم، بالاخره من تافته جدا بافته از مردم نیستم، سعی می کنم در کنار مردم و با مردم زندگی کنم و نکات بهداشتی و پروتکل‌ها را تا آنجا که امکان دارد رعایت می کنم.

ثریا قاسمی

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، ثریا قاسمی درباره فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر می‌توان گفت که هم هستم و هم نیستم، به این معنی که اگر کار خوبی باشد و نقش را دوست داشته باشم بازی می کنم، اما دیگر اصراری هم بر مداومت و حضور همیشگی در عرصه بازیگری ندارم.

ثریا قاسمی

مثل همه دوستان و همکاران بازیگرم، من هم طبیعتا طی ماه های گذشته تحت تاثیر بیماری کرونا بوده ام، پیشنهادات مثل قبل نیست، البته خوشبختانه همچنان پیشنهاد بازی دارم و سعی می کنم از میان آنها بهترین را انتخاب کنم.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی با اشاره به تعطیلی سینماها به دلیل شیوع موج تازه بیماری کرونا خاطرنشان کرد: واقعیت امر کرونا مشکلی جهانی است، به ایران ختم نمی شود، پس اگر مشکلی هست و چالشی ایجاد شده فقط مختص به ما نخواهد بود، در این ایام همه باید تا آنجا که ممکن است رعایت کنیم تا هرچه سریعتر این بیماری از بین برود.

لازم به ذکر است که این ویدئو قبل از شیوع ویروس کرونا از خانم ثریا قاسمی گرفته شده است. او در این فیلم می گوید که کسانی که باعث رنجش او و مادرش شده اند را می بخشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟