ریحانه پارسا چقدر شبیه این خانم بازیگر ترکیه ای است ؟! + عکس

به گزارش رکنا،ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 در تهران، در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده است.

شباهت ریحانه پارسا و بازیگر ترکیه

ریحانه پارسا بازیگری است که با ایفای نقش لیلای سریال پدر شهرت یافت. ریحانه پارسا بعد از پخش سریال پدر تصاویری که وی از خود در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد انتقادات زیادی را برانگیخت. ریحانه پارسا در جشن‌های مختلف سینمایی همچنان اصرار دارد با تیپ غیرمتعارف حاضر شود.

سیمای بارلاس (به ترکی Simay Barlas) در ۵ می ۱۹۸۸ در استانبول بدنیا آمده است. بازی اخیر سیمای بارلاس در سریال استانبول ظالم بوده است.

سیما بارلاس (1)

سیمای بارلاس پس از تمام کردن دبیرستان، در رشته سینما و تلویزیون دانشگاه بیلگی پذیرفته شد و به تحصیل در این رشته پرداخت. سیمای برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ با سریال از هم پاشیده پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و با همین کار اول توجه بینندگان را به خود جلب کرد. او پس از این سریال در فیلم ها، سریال ها و آگهی های تبلیغاتی مختلف به ایفای نقش پرداخته است.

کار اخیر سیمای بارلاس مربوط به استانبول ظالم است. او در این سریال در نقش داملا ظاهر شده و در کنار بازیگرانی چون مینه توگای، بهار شاهین و اوزان دولونای به هنرنمایی پرداخته است.

سیما بارلاس (2)

او همزمان با کار بازیگری، چهره ی کاتالوگ های تبلیغاتی بوده و در آگهی های تبلیغاتی مختلفی همچون uludag frutti Extra و Rocco بازی کرده است. سیمای بارلاس دو بار موفق به دریافت جایزه در زمینه بازیگری شده است. او در سال ۲۰۱۶ جایزه با استعداد ترین بازیگر جوان را از دانشگاه کارادنیز تکنیک و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن را از همین دانشگاه دریافت کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟