حضور متفاوت لیلا حاتمی در یک فیلم جنگی

به گزارش گروه فرهنگی رکنا،  پیش تولید فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری از ماه قبل آغاز شده و اکنون آخرین روزهای پیش تولید را سپری می‌کند.

تاکنون حضور لیلا حاتمی در این پروژه قطعی شده است و او یکی از نقش‌های اصلی را ایفا خواهد کرد.« دسته دختران » روایتی از حماسه مقاومت ۳۴ روزه شهر خرمشهر در دوران دفاع مقدس است.«دسته دختران» دومین فیلم منیر قیدی پس از فیلم «ویلایی‌ها» در مقام کارگردان است.«دسته دختران» محصول بنیاد سینمایی فارابی است.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در نهم مهر ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. پدرش علی حاتمی، کارگردان سرشناس سینمای ایران، و مادرش زری خوشکام، هنرپیشه سینما بود. او در رشتهٔ ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت. در مؤسسه پلی‌تکنیک فدرال لوزان شروع به تحصیل کرد. تحصیل در این دانشگاه را پس از دو سال نیمه کاره رها کرد و به دانشگاه لوزان، سوئیس رفت و آن‌جا ادبیات فرانسه خواند. به علت بیماری پدرش در ۱۳۷۵ تحصیل را نیمه‌کاره رها کرد و به ایران بازگشت.

لیلا حاتمی

زندگی شخصی لیلا حاتمی

در سال ۱۳۷۷ با علی مصفا هنرپیشه سینمای ایران ازدواج کرد. او در گفتگویی که با ماهنامهٔ فیلم در شهریور ۱۳۹۰ انجام داد، بیان کرد احساسات عمیق شکل گرفته در حین ساخت فیلم لیلا، پایه‌گذار شکل‌گیری پیوند این دو در زندگی واقعی شده‌است. از آن پس در تهران زندگی می‌کند. او دارای دو فرزند به نام‌های مانی و عسل است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟