سلفی زیبا و خاص عباس غزالی و همسرش + عکس

عباس غزالی بازیگر بی حاشیه و توانای کشورمان به تازگی عکسی از خود و همسرش در صفحه اینستاگرام منتشر کرد.عباس غزالی در 14 بهمن ماه 1363 در بیمارستان مهدیه تهران و در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد.

عباس غزالی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، عباس غزالی ، بازیگر جوان ایران در مهر ماه 93 به جمع متاهلان پیوست.او در سال 1379 – 1378 دیپلم ادبیات و علوم انسانی خود را از دبیرستان پاسداران اسلام گرفت و دوره پیش دانشگاهی را در هنرستان مالک اشتر گذراند.

عباس غزالی

بازیگری را از 12 سالگی در کانون فرهنگی تربیتیه حر آغاز نمود و همچنین کلاس های بازیگری نمایش تئاتر را نیز در همین کانون ( حر ) گذراند. او تئاتر های زیادی در سطح جشنواره های مختص کانون های تهران انجام داد و رتبه های مختلفی را نیز کسب نمود ، دوران نوجوانی تا جوانی را در کانون حر سپری و بازیگری را آموخت ، این دوران برای او دوران کشف استعداد بود و ذوق و جوهره ای که در وی وجود داشت در مسیر واقعی قرار گرفت و پرورش پیدا کرد.بازیگران مورد علاقه ایشان ، ایرانی :حامد بهداد, پرویز پرستویی, مهدی هاشمی , سعید پورصمیمی, عزت ا... انتظامی و خارجی:نیکلاس کیج,شان پن, داستین هافمن, رابرت دنیرو و آل پا چینو هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟