سیر تا پیاز 2 بار ازدواج صبا راد خانم مجری جنجالی + عکس بعد از مهاجرت به ترکیه

صبا راد عکسی از تیپ پاییزی خود در خارج از کشور در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. صبا راد متولد 30 آبان 1359 در تهران ، مجری سابق تلویزیون است.او علاقه به بازیگری داشت اما بخاطر بیان شیوایی که داشت به سمت اجرا کشیده شد،  سپس تهیه کنندگی را تجربه کرد و بعد از طلاق اول حالا همسرش خواننده است.

صبا راد

کار در یک مرکز فیزیوتراپی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، سال 1377 وقتی 18 ساله و دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی بود در یک مرکز فیزیوتراپی کار می کرد که محل رفت و آمد چهرها و آدم های مشهوری بود.در نهایت روزی به دعوت یکی از مراجعه کنندگان مرکز که از مسئولان وقت رادیو بود برای تست راهی رادیو شد و بعد از قبولی به استخدام صدا و سیما درآمد.

صبا راد

اولین اجرا در رادیو 

اولین اجرایش در رادیو با برنامه ورزش ، نشاط و تندرسی در سال 1377 آغاز شد و کم کم به سمت نویسندگی و نوشتن متن برنامه هم رفت،

او سپس در قامت مجری و سپس تهیه کننده ساخت برنامه های مختلف را برعهده گرفت.

صبا راد در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با برنامه سیب که اجرای مشترکی با خانم آرزو جعفرپور داشت توانایی هایش را نشان داد.

او سپس در سال 1393 با اجرای برنامه به خانه برمیگردیم به شهرت رسید.

ازدواج اول صبا راد 

صبا راد در سال 1392 وقتی 32 ساله بود با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد اما این زندگی سه سال بیشتر دوام نداشت و در نهایت سال 95 از هم جدا شدند.مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری ، مدتی مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز بود و حالا تجربه بازیگری هم دارد.

صبا راد

ازدواج دوم صبا راد 

صبا راد برای بار دوم سال 1396 در 37 سالگی با مانی رهنما خواننده 46 ساله ازدواج کرد ، قبل از اعلام خبر ازدوج عکس های مشترکی از آنها منتشر شده بود.

مانی رهنما از ازدواج اول خود یک پسر بنام پارسا متولد 1380 دارد ، مهریه ازدواج او با خانوم راد یک قطعه عاشقانه مورد تایید است.

خانم مجری که از سال 98 با تلویزیون همکاری نداشت در سال 1399 قید زندگی و فعالیت در ایران را به همراه همسرش زد و به کشور ترکیه مهاجرت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟