سحر قریشی: برای دیده شدن به من کنایه می زنند / فقط تحمل می کنم + فیلم
حجم ویدیو: 11.47M | مدت زمان ویدیو: 00:01:39

سحر قریشی در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص حواشی خود گفت: نمی توانم بگویم که نمی خواهم حواشی به وجود بیاید، حاشیه جزئی از زندگی هنرمندان و افراد معروف است. در این شرایط به وجو آمده تا به این لحظه نمی توانم بگویم که صد در صد بی تقصیر هستم ولی چنین نیتی نداشتم که بخواهم حاشیه ای برای خودم بسازم. هر شخصی که بین مردم محبوب تر است، به طبع دشمن بیشتری هم دارد، من دیگر سر شده ام و به این موضوع فکر نمی کنم، اخیرا هم این چنین شده که برای این که دیده بشوند، کنایه ای هم به من می زنند و من هم فقط تحمل می کنم.

سحر قریشی

به گزارش رکنا، سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد.سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است طرفدار دو آتیشه استقلال است.سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد  او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

سحر قریشی

ازدواج و جدایی سحر قریشی

سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، این دو مدتی قبل طلاق گرفتند. سحر قریشی  در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.او در حال حاضر مجرد است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟