بازیگر  سینما: پول خرید میوه را ندارم / گرانی وحشتناک است + فیلم
حجم ویدیو: 16.05M | مدت زمان ویدیو: 00:02:30

مختار سائقی از بازیگران قدیمی کشورمان با انتشار ویدئویی از خود از گرانی حاکم بر جامعه و ثبات نداشتن قیمت ها در کشور از مسئولان گله کرد و گفت: 2 روزی بود که گوشی همراهم دچار مشکل شده بود، گوشی که 450 هزارتومان خریده بودم را باید 2 میلیون تومان هزینه تعمیر آن  بکنم، من نمی دانم در این مملکت چه خبر است؟

مختار سائقی: چه کسی باید ثبات قیمت ها را به این مملکت بازگرداند

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، سائقی در ادامه توضیح داد: 20 ساله بودم که انقلاب شد. یادم است، قبل از انقلاب یک "5 زاری" به قدری در دست مردم می چرخید که دنده های دور آن از بین می رفت، عدد روی آن پاک می شد. این به دلیل ثبات پولی بود. من اهل داشتن، طلا، سکه و دلار نیستم. طلا، سکه، خودرو و همه چیز گران شده است، چرا باید این گونه باشد؟ چه کسی باید ثبات قیمت ها را به این مملکت بازگرداند، عده ای نان شب ندارند!

مختار سائقی: من سیاه نمایی نمی کنم 

مختار سائقی در  آخر گفت: به خدا این سیاه نمایی نیست ، درد و دل است. من ساکن نواب هستم و میبینم عده ای شب ها بروی جدول می نشینند و ته مانده غذای مردم را می خورند. کمی خودمان به هم رحم کنیم. همسر من یک لیست جزئی به من می دهد با 100 هزارتومانی که در جیب دارم نمی توانم آن ها را تهیه کنم و کم می آورم. میوه که نمی توانیم بگیریم و حداقل برای 3 قلم میوه باید 100 هزار تومان هزینه کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟