ماجرای ویلای لاکچری فریبا نادری + فیلم
حجم ویدیو: 8.56M | مدت زمان ویدیو: 00:01:21

فریبا نادری بازیگر مطرح کشورمان در گفت و گویی دوستانه در خصوص شایعه ای مبنی بر خبر ویلای لاکچری اش گفت؛ سال پیش زمانی که هوای تهران آلوده شده بود، به شمال رفتیم و در خیابان در یک فضای سبز یک ویدئو از خودم گرفتم که هرکس فرزند مدرسه ای ندارد از تهران سفر کند و بعد از انتشار این ویدئو همه نوشتند که فریبا نادری در ویلای لاکچری اش، این در حالی بود که این ویدئو را من در خیابان از خودم گرفته بود.

فریبا نادری / بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیونبه گزارش گروه فرهنگی رکنا، فریبا نادری متولد ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران است. او  بازیگر ایرانی و همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر دارد. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است.

فریبا نادری

او پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای با ایسنا اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد. او در مورد همسرش می‌گوید: «در کنار مسعود رسام زندگی عاشقانه‌ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خلائی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز هم حرف‌های پر محتوایش در خاطرم هست.»فریبا نادری در سال ۹۶ با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرده است. ثمره این زندگی یک دختر بنام یارا طباطبایی متولد اسفند 96 می باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟