دختر مهران مدیری از شغل و زندگی اش پرده برداشت +عکس

به گزارش رکنا، شهرزاد مدیری متولد 13 بهمن 1375 در تهران ، طراح لباس است. فارغ التحصیل رشته طراحی لباس است ، او دختر مهران مدیری است و برادرش فرهاد هم خواننده است. شهرزاد همانند پدرش مسیر بازیگری را انتخاب نکرد و به طراحی لباس روی آورد. ایشان در فعالیت های هنری دیگر نیز دستی دارد. از جمله هنرهای شهرزاد موسیقی و نقاشی است.

شهرزاد مدیری (1)

خانواده هنری

شهرزاد مدیری در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده ، شهرزاد کوچکترین عضو یک خانواده هنری است ، پدرش چهره شناخته شده بازیگری است ، تنها برادرش فرهاد در کار موسیقی می باشد و مادرش به ادبیات علاقه دارند.

بازی با پدر در کودکی

شهرزاد مدیری از پدرش بعنوان یک همبازی برای گل کوچیک و وسطی یاد می کند و می گوید در زمان قهر ، پدرش برای آشتی پیش قدم می شود و با توضیح منطقی یا با قربان صدقه رفتن او را راضی می کند.

وضعیت ازدواج و همسر شهرزاد مدیری

از وضعیت ازدواج و همسر شهرزاد مدیری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

کارهای پدر

تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریال های خنده دار او هست.

شهرزاد مدیری (2)

خصوصیات اخلاقی

شخصیت شهرزاد شخصیتی آرام و کم حرف است. در صحبت بسیار متین است. او شمرده شمرده صحبت می کند و از صحبت های طولانی اجتناب می کند.

طراح لباس

شهرزاد مدیری در یک مصاحبه گفت : به همراه دوستانم یک برند طراحی لباس بنام لورلای داریم که صفر تا 100 طراحی و دوخت را برعهده داریم ، لباس های ما برای افراد خاصی و بصورت تکی دوخته می شود.

اولین بار کی دیده شد؟

شهرزاد مدیری تا قبل از اکران ساعت پنج پدرش در سال 96 ناشناخته بود ، اما به تازگی او را بیشتر در فستیوال های هنری و تئاتری هم می بینیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟