شیطنت مریم مومن هنگام گفتن اسم نامزدش + فیلم
حجم ویدیو: 13.24M | مدت زمان ویدیو: 00:01:57

مریم مومن، هنگام ضبط یک گفت و گو با مادرش تماس گرفت. مجری برنامه که اطلاع داشت اول اسم نامزد مریم مومن " س"  است، از مادر بازیگر بانوی عمارت خواست تا خصوصیاتی که داماد او باید داشته باشد را بگوید، مریم مومن هم به مادرش تاکید می کرد که اسم نامزدش را نگوید.

مریم مومن از

به گزارش گروه هنری رکنا، در پایان این گفت و گو مجری برنامه حس و حال مادر مریم مومن را وقتی برای اولین بار تصویر اورا بر روی صفحه تلویزیون دیده شد پرسید و از آنجایی که او بچه طلاق است از مادر این بازیگر سوال کرد که آیا دوست نداشت، این فیلم را 3 نفره ببینند، در اینجا خانم مومن بغض کرد و چشم هایش را بست.

مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در مشکین شهر اردبیل بازیگر ایران است.او تک فرزند خانواده است و دوران کودکی اش را در مشکین شهر اردبیل سپری کرده است.

مریم مومن

گرچه پدر نی نواز و هنرمند و مادرش اسب سوار است اما به شدت مخالف ورود وی به عرصه بازیگری و انجام کار هنری بودند.تنها کسی که از او حمایت کرد خاله اش بود که باعث ورود مریم به بازیگری شد.

او دانشجوی رشته بازیگری است  و فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا بعنوان بازیگر وارد تلویزیون شده استبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟