محسن کیایی / عکس خیلی متفاوت و دیده نشده از دوران کودکی محسن کیایی

محسن کیایی عکسی از دوران کودکی اش در آغوش مادرش در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. او در صفحه اش نوشت" چقدر در این روزها آغوشت را کم دارم مامان"

​محسن کیایی در ششمین روز از شهریور ماه سال 1360 در تهران و در خانواده ای هنرمند متولد شد، او علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی هم فعالیت دارد.

محسن کیایی

برادر او مصطفی کیایی یکی از کارگردانان موفق سینما است.محسن کیایی در سال 1385 با سهیلا امیرحسینی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر به نام رز کیایی میباشد. سهیلا امیر حسینی هم یک هنرمند است و در عرصه عکاسی و کار گریم فعالت میکند.

محسن کیایی

ازدواج و فعالیت هنری محسن کیایی

محسن کیایی در سن 21 سالگی با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا گردید و در سن 24 سالگی عقد و ازدواج کردند. وی می گوید اگر در جوانی ازدواج نکرده بودم با شرایط الان خیلی سخت بود ازدواج کنیم .به گفته خودش با هم رابطه خیلی دوستانه ای دارند.گفتنی است محسن کیایی علاوه بر کار بازیگری، نویسنده هم هست و از سال 1388 تا کنون به صورت حرفه ای فعالیت های هنری داشته است. محسن می گوید که در کنار برادرم مصطفی به سراغ کار دستیار کارگردانی رفته و در فیلم های کوتاه و تبلیغاتی که برادرم می ساخت، همراهش بودم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟