خداحافظی عجیب خانم مجری در فضای مجازی همه را غمگین کرد + فیلم
حجم ویدیو: 6.53M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

گیتی خامنه مجری تلوییزیون با انتشار ویدئویی از پدزش یاد او را زنده کرد و نوشت: "دو سال پیش در روزی مثل امروز آخرین لحظه هایت را نفس کشیدی پدرم...

ساعت ۱۱:۴۵ امروز مسافر بودی و من با آنکه می خواستم نتوانستم ،از سفر منصرفت کنم.نتوانستم عزیز دلم...

تنها رفتی؛ مثل همه ، که این سفر تنها سفری است که نمی توان آن را با همسفر طی کرد. عزیز دل گیتی، چه خوب من را با مرگ آشتی دادی! بعد از تو دیگر هیچ چیزی آنقدرها سخت نیست، هیچ لحظه ای آنقدرها غمگین نیست و هیچ حادثه ای آنقدرها ماندنی نیست که با ترس عظیم از دست دادنت در همه ی سال های زندگی ام حتی ذره ای برابری کند.

گیتی خامنه

این را‌می نویسم تا اگر کسی این روزها چنین فقدانی را تجربه می کند کمی آرام بگیرد...بعد از تو خیلی ها به سفر کوتاه شان در این دیار پایان دادند و عازم مقصد شدند.ما هم دیر یا زود به سراغ تان می آییم. هوای مان را داشته باشید ،شما دیگر با آنجا غریبه نیستید!

چه نیازی به تکرار دوستت دارم است پدرم!؟این را خوب می دانسته ای و می دانی عزیزترین ام.

همیشه با منی و با من و در قلب و ذهن من ؛ تا موعد دیدار...به مناسبت دومین سال آسمانی شدنت ... و به نیت آرامش هر کسی دلتنگ پاره ای از وجودش است...و در پایان... هیچکس در اینجا نمی ماند."

گیتی خامنه

گیتی خامنه کیست؟

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، گیتی خامنه، معروف به گیتی خامنه‌ای متولد ۱۳۴۳ در تهران است. او مجری برنامه‌های کودک و نوجوانِ شبکهٔ یک تلویزیون از سال ۱۳۵۸ تا سال ۱۳۷۰ بود. او به مدت ۱۵ سال در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به فعالیت پرداخت و سپس به خارج از ایران رفت. همچنین، مقطعی در یکی از مدارس کالیفرنیای شمالی، هنر و زبان فارسی تدریس می‌کرده‌است.

گیتی خامنه

گیتی خامنه در سال ۱۳۸۹ دوباره به ایران بازگشت. پس از بازگشت، در شبکهٔ تهران به اجرای برنامهٔ «بچه‌های دیروز» مشغول شد که به بیان خاطرات کودکان دههٔ ۱۳۶۰ اختصاص داشت. همچنین، در مجموعهٔ مستندِ «میراث ایران»، به‌عنوان جهانگرد، میراث تمدن و فرهنگ شمال‌غرب ایران را برای بینندگان شبکهٔ سحر روایت می‌کند. او سپس اجرای برنامهٔ «تا همیشه» در شبکهٔ دوم سیما را بر عهده گرفت.

خامنه در فروردین ۱۳۹۵، پس از نزدیک به ۲۰ سال، دوباره به حیطهٔ مجری‌گریِ کودک بازگشت و این بار مجری میان‌برنامه‌های شبکهٔ پویا شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟