گلایه عجیب شوهر ماه چهره خلیلی از بازیگران ایرانی + فیلم
حجم ویدیو: 11.22M | مدت زمان ویدیو: 00:01:46

درگذشت ماه چهره خلیلی بازیگر زن معروف سینما ، باعث ناراحتی علاقه مندان به این حرفه شد و این ناراحتی موجب پخش پیام های صوتی او شد که ناراحتی همسرش را به همراه داشت.

ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و از بازیگران و هنرمندان در این حرفه گلایه کرد و خواست تا به خاطر "پرواز" پسرش ویس ها را در فضای مجازی منتشر نکنند.

ماه چهره خلیلی که بود؟

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، ماه‌چهره خلیلی متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران و هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی بود. ماه‌چهره خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان بود و همچنین یک دوره بازیگری را در مدرسه متد (Method School) در لندن گذرانده بود.

ماهچهره خلیلی که نوهٔ دختریِ پروین سلیمانی بود، بازیگری در تلویزیون را با سریال مختارنامه ساخته داود میرباقری و بازی در سینما را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد. ماه‌چهره خلیلی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ بر اثر سرطان لوزالمعده در 44 سالگی در لندن درگذشت.

همسر ماه چهره خلیلی

او در سال 92 با ابراهیم اشرفی که تصویر بردار سینما است،  ازدواج کرد و دارای یک فرزند هست.

و در سال 1382 برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه بعد از 22 سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال 84 پشت سر گذاشت. ماه چهره خلیلی نوه دختری پروین سلیمانی می باشد.

آخرین اثر ماه چهره خلیلی 

جدیدترین فعالیت ماه چهره خلیلی حضور در سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام است. که در این سریال نقش اصلی داستان زنی به نام مرضیه را ایفا می کند که این سریال در محرم 98 پخش میگردد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟