ورزش کردن بامزه مهران غفوریان و دخترش هانا + فیلم
حجم ویدیو: 6.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

مهران غفوریان مشغول انجام ورزش شناست و دختر کوچکش "هانا"نیز به تقلید از او حرکات بالا و پایین شنا را انجام می دهد. مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است. او هنرپیشه، کارگردان فیلم، کمدین ، فیلم‌نامه‌نویس و مجری اهل ایران است.

مهران غفوریان

غفوریان فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است. او بازیگری را به کارگردانی داریوش کاردان با مجموعه طنز جنگ ۳۹ آغاز کرد و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

مهران غفوریان

از سال ۱۳۷۶ بود که برنامه گل‌ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت. با موفقیت این مجموعه او مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن کرد. غفوریان سپس در سال ۸۲ شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد. پس از آن او بیشتر به بازی در فیلم‌های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال ۹۵ در هنگام ساخت سریال همسایه‌ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟