واکنش ترسناک داوران عصر جدید به حرکت جنجالی رویا نونهالی  + فیلم
حجم ویدیو: 4.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39

رویا نونهالی در برنامه عصر جدید عطسه کرد و باعث ترس داوران و احسان علیخانی شد. امین حیایی در واکنش به عطسه رویا نونهالی اسپره مواد ضد عفونی را بر روی خود زد و باعث خنده حاضرین شد.

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیما ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شد و از شبکه سه صدا و سیمای از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است.پخش فصل دوم این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

عصر جدید

رشته های مختلف در عصر جدید 

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند.

این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟