حجم ویدیو: 2.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

 رضا صادقی خواننده قدیمی و معروف سبک پاپ کشور که در روز‌های کرونایی با انتشار قطعه «یه چیزی میشه دیگه» توجه خاص مردم را به خود جلب کرد، در آخرین پست اینستاگرامی‌اش ویدئویی از همخوانی قطعه «من دوست دارم» با دخترش را منتشر کرد.

رضا صادقی

رضا صادقی در پست خود از زیبایی‌ها و لطافت روحی دختران نوشت و یادآوری کرد که ویدئوی بارگذاری شده مربوط به دوسال پیش است؛ او در این پست علاقه‌اش را نسبت به دو فرزندش ابراز کرد.

در ادامه متن و پست منتشر شده توسط این خواننده معروف را مشاهده می‌کنید:

رضا صادقی

" دختر بودن توی این سرزمین سخته، یه چیزی شبیه جنگ، باهمه و همه چیز ...

 

باهاشون مهربون باشیم، ببینیمشون، پای حرفشون، بغضشون، خندشون، رقصشون و اخمشون بشینیم.

دختر قدرتمند اونی نیست که ادای مردا رو در بیاره، اون طفلی از دنیاش جدا میشه که اسیب نبینه، دخترامون و عاشق، ولی عاقل، صادق، ولی باهوش، ازاد، ولی منطقی، رها، ولی اگاه بار بیاریم.

قطعا جامعه نقش اساسی داره در این باور، اما خشت اول و توی خونه باید درست بنا کرد ... بذاریم لوس باشن، بهم بریزن، بهتون بگن " نه نمیخوام " قهر کردن منتشون و بکشیم، بغض کردن بغلشون کنیم، از موهاشون، قدو بالاشون، حتى جوکهاى نه چندان بامزه شون هم تعریف کنید .. میدونم زندگى همیشه گل و بلبل نیست، اما میشه روزاى بارونى و خوبش کم نباشه با بهانه هاى کوچیک

رضا صادقی

همه عرض من فقط پیشنهاده اگر دیدید میشه عملى کرد دریغ نکنید ...

اینم دلبرى تیاراست البته دو سال پیش .. الان دلبریاش بیشتر شده منم دستشو با عشق میبوسم هم خودش هم ویانا کوچولو" برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟