شاهزاده و گدا در مکث امین زندگانی + عکس

به گزارش گروه فرهنگی رکنا، در هفدهمین قسمت از فصل دوم برنامه مکث که جمعه و ‌شنبه شب ساعت ۲۲:۳۰ بعد از اخبار از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، امین زندگانی میزبان دو جوان به نام‌های مهبد چشمی و محمد کیایی است.

کمک به کارتن خواب ها 

کیایی با تجربه کارتن‌خوابی و اعتیاد پس از ترک حالا به افرادی که مانند گذشته خودش درگیر اعتیاد و بی‌خانمانی هستند کمک می‌کند. چشمی اما ظاهرا جوانی مرفه و بی‌دغدغه بنظر میرسید که به صورت اتفاقی با گروهی خیریه که به کارتن‌خواب‌ها کمک می‌کردند همراه و به اصطلاح در این گروه پاگیر شده و این زمینه آشنایی و رفاقتش با کیایی می‌شود.

حالا این دو دوست با گذشته‌ای متفاوت اما هدفی مشترک، سال‌هاست رفاقت و در یک جبهه همکاری می‌کنند.

برنامه مکث نگاه ویژه به کرونا

سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود، قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است.این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند ، گلاره عباسی ، رضا فیاضی، سپند امیر سلیمانی ، سعید شیخ‌زاده، پرویز فلاحی پور ، فریبا متخصص، فرناز رهنما ، الهام پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، رسول نجفیان، گیتی خامنه، مریم سعادت، رضا رفیع و... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟