مربی گری و لات بازی بیژن بنفشه خواه + فیلم
حجم ویدیو: 14.57M | مدت زمان ویدیو: 00:02:19

بیژن بنفشه خواه ویدئویی طنز از مربی گری خود در فضای مجازی منتشر کرده است. بیژن بنفشه خواه متولد ۱ فروردین ۱۳۵۲ است. او بازیگر ایرانی مجموعه‌های طنز تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی است. سال ۸۸ ازدواج کرد و دو فرزند دارد. همسرش از دوستان لیلی رشیدی است. از مشورت با همسرش همیشه اظهار رضایت دارد.

بیژن بنفشه خواه

بسیار آدم آرامی است. اطرافیانش معتقدند او بسیار مهربان و دلسوز است. دو برادر به نام‌های هژیر و پژمان دارد که اولی از او بزرگتر و دومی کوچکتر است. زیاد سررشته‌ای در آشپزی ندارد. غذا‌های شمالی را مثل باقالاقاتوق، میرزاقاسمی، ماهی دودی و… را دوست دارد و از میان غذا‌های شمالی مرغ ترش را دوست ندارد. همیشه قدردان زحمات پدر و مادرش است.

رضا بنفشه خواه

از سال ۷۳ وارد عرصه بازیگری شد. پدرش فوق العاده حساس و زودرنج است، اما خودش با پدر از این بابت کمی تا قسمتی فرق دارد. زیاد به آینده حرفه و شغل بازیگری امیدوار نیست و نگران آینده است. با آنکه چهل سال از عمرش گذشته، اما همچنان کودک درونش شاد و سرزنده حضور دارد. مادرش فوق دیپلم ادبی دارد.

بیژ« بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه در مجموعه‌های طنز «این چند نفر»، «بدون شرح»، «مرد دوهزارچهره»، «قهوه تلخ»، «ساختمان پزشکان»، «خانه اجاره ای» و «راه طولانی» و سریال نوروزی روز‌های بد به در به ایفای نقش پرداخته است.

او معمولا ایفاگر نقش‌های طنز بود، البته نقش جدی هم بازی کرده است، ولی نقش‌های جدی کمتری از نقش‌های کمدی اش بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟