شهره سلطانی از چگونگی فرار از دام کرونا گفت + فیلم
حجم ویدیو: 21.57M | مدت زمان ویدیو: 00:03:22

شهره سلطانی بازیگر مطرح کشورمان با انتشار ویدئویی خبر از مبتلا شدن خود به کرونا داد. او که حال خود را در این مدت وخیم اعلام کرده است، از علائم بیماری خود می گوید، از تب شدید و بدن درد و گوش درد و سردردو...که در این مدت گریبان گیرش بوده است.

شهره سلطانی

شهره سلطانی گفت : در حال حاضر حال من خوب است و متاسفانه، 19 روز پیش با یکسری علائم متوجه شدم که کرونا گرفته ام، در ابتدا گمان می کردم که یک سرماخوردگی ساده است و با این که 2 بار تست کرونا دادم جواب منفی بود و با اسرار پزشک معالجم سی تی اسکن ریه دادم و متوجه شدم که کرونا گرفته ام و ریه من درگیر است.

شهره سلطانی

شهره سلطانی در آخر گفت: کرونا را جدی بگیرید ، کرونا خیلی به ما نزدیک است و بیماری عجیبی است و تجربه خوبی نداشتم و ممنون از تمام کسانی که جویای حال من بودند.

شهره سلطانی

شهره سلطانی متولد ۱۳۴۸ در بجنورد است. او هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. او لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی است. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد. سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. او در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است.او خود را گیاه‌خوار معرفی کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟